Zabójczy Jigsaw na pierwszym zdjęciu z filmu “Piła 10”

Piła 10 Tobin Bell
Piła 10 Tobin Bell na zdjęciu z filmu / Foto: Twisted Pictures, Lions Gate

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu filmowego “Piły 10”. Nowa odsłona legendarnej, splatterowej serii nie ma na razie żadnego oficjalnego zarysu fabuły, ale znamy jej reżysera – to Kevin Greutert. Na fotografii z planu widać natomiast Tobina Bella – odtwórcę roli psychopatycznego Jigsawa.

Piła 10 Tobin Bell na zdjęciu z planu filmowego

Tobin Bell powraca w “Pile 10” jako John Kramer alias Jigsaw – obłąkany morderca, obmyślający zabójcze pułapki dla swoich nieszczęsnych ofiar. Nie wiadomo na razie, w jaki sposób postać zostanie wpleciona w fabułę – nie jest znacznym spoilerem, że Kramer został już uśmiercony przez twórców serii. Na razie musimy zadowolić się zdjęciem, które nie odpowiada na to pytanie. Na fotografii z planu widać Tobina Bella jako Jigsawa, siedzącego w parku i rozmawiającego z pewnym chłopcem.

Widzimy Kramera w czarnym płaszczu, trzymającego na kolanach tajemniczą książkę. Prawdopodobnie będzie to scena retrospekcji.

Film ukaże się na ekranach kin 27 października 2023 roku. Scenariusz przygotowali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. Reżyseruje Kevin Greutert, twórca “Piły VI” (2009), “Piły 3D” (2010), “Klątwy Jessabelle” (2014) i “Mrocznych wizji” (2015). Dystrybucją kontynuacji zajmie się studio Lionsgate.

Previous Article
Glee Kevin McHale

Kevin McHale o reboocie "Glee" i swoim możliwym powrocie w serialu

Next Article
Wikingowie: Walhalla Marcin Dorociński

Marcin Dorociński na złotym tronie w serialu "Wikingowie: Walhalla" – zdjęcie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share