Zabójczy Jigsaw na pierwszym zdjęciu z filmu “Piła 10”

Piła 10 Tobin Bell
Piła 10 Tobin Bell na zdjęciu z filmu / Foto: Twisted Pictures, Lions Gate

W sieci pojawiło się zdjęcie z planu filmowego “Piły 10”. Nowa odsłona legendarnej, splatterowej serii nie ma na razie żadnego oficjalnego zarysu fabuły, ale znamy jej reżysera – to Kevin Greutert. Na fotografii z planu widać natomiast Tobina Bella – odtwórcę roli psychopatycznego Jigsawa.

Piła 10 Tobin Bell na zdjęciu z planu filmowego

Tobin Bell powraca w “Pile 10” jako John Kramer alias Jigsaw – obłąkany morderca, obmyślający zabójcze pułapki dla swoich nieszczęsnych ofiar. Nie wiadomo na razie, w jaki sposób postać zostanie wpleciona w fabułę – nie jest znacznym spoilerem, że Kramer został już uśmiercony przez twórców serii. Na razie musimy zadowolić się zdjęciem, które nie odpowiada na to pytanie. Na fotografii z planu widać Tobina Bella jako Jigsawa, siedzącego w parku i rozmawiającego z pewnym chłopcem.

Widzimy Kramera w czarnym płaszczu, trzymającego na kolanach tajemniczą książkę. Prawdopodobnie będzie to scena retrospekcji.

Film ukaże się na ekranach kin 27 października 2023 roku. Scenariusz przygotowali Josh Stolberg i Peter Goldfinger. Reżyseruje Kevin Greutert, twórca “Piły VI” (2009), “Piły 3D” (2010), “Klątwy Jessabelle” (2014) i “Mrocznych wizji” (2015). Dystrybucją kontynuacji zajmie się studio Lionsgate.

Previous Article
Glee Kevin McHale

Kevin McHale o reboocie "Glee" i swoim możliwym powrocie w serialu

Next Article
Wikingowie: Walhalla Marcin Dorociński

Marcin Dorociński na złotym tronie w serialu "Wikingowie: Walhalla" – zdjęcie

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share