Marcin Dorociński zagra z Tomem Cruise’em w “Mission: Impossible 7”

Mission: Impossible 7 Marcin Dorociński
Mission: Impossible 7 Marcin Dorociński w obsadzie filmu / Foto: instagram.com/marcindorocinski

Plotki okazały się prawdziwe. Marcin Dorociński potwierdził na swoim profilu w serwisie Instagram, że będzie gwiazdą najnowszej odsłony serii “Mission: Impossible”. Polski aktor, który od dawna grywa też za granicą, pojawi się w filmie wraz z Tomem Cruise’em.

Mission: Impossible 7 Marcin Dorociński dołącza do obsady filmu

Na Instagramie Marcin Dorociński obserwowany jest przez blisko 150 tys. followersów. To przyzwoity wynik dla polskiego aktora. Gwiazdor napisał w ostatnim poście, że może już – dzięki uprzejmości producentów filmu – ujawnić swój udział w tej legendarnej serii. Kolejna część cyklu nosi tytuł “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” i będzie siódmym elementem tej hitowej sagi.

Dorociński napisał na Instagramie:

— Pamiętam – kiedy zapytany o moje plany zawodowe – cicho i nieśmiało powiedziałam “chciałbym spróbować zagranicą”. Pamiętam również kąśliwe uwagi i lekceważące spojrzenia, ale pamiętam równie dobrze, że byli wokół mnie ludzie, które uwierzyli w moje marzenie chyba bardziej niż ja sam. Bo ja Marcin z Kłudzienka zawsze miałem z tym problem.

Innym aktorom z Polski, którzy marzą o występach za granicą, Dorociński życzy “cierpliwości i odwagi”. W filmie “Mission: Impossible 7”, poza nim i Cruise’em, występują także Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Henry Czerny, Cary Elwes, Rob Delaney i Pom Klementieff. Za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, który pracował też przy “Podejrzanych”, “Walkirii” i “Turyście”.

Na Instagramie pod postem Dorocińskiego gratulacje aktorowi złożyli Antoni Królikowski, Małgorzata Foremniak, Piotr Kędzierski, Magdalena Lamparska, Karolina Korwin Piotrowska, Mikołaj Roznerski i Borys Szyc.

“Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One” to hollywoodzki blockbuster, którego budżet czasopismo “Variety” oszacowało na bajońskie 290 mln dolarów. Obraz zaliczy swoją premierę kinową w lipcu przyszłego roku.

Niedawno Marcin Dorociński otrzymał też angaż do serialu historycznego Netfliksa “Wikingowie: Walhalla”.

Źródło: instagram.com/marcindorocinski

Previous Article
Obecność 4

"Obecność 4" oficjalnie w fazie przygotowań

Next Article
Magic Mike's Last Dance

"Magic Mike 3": data premiery, pierwsze zdjęcie z filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share