Lindsay Lohan zaliczyła udany filmowy comeback i numer jeden na Netfliksie

Niezapomniane święta
Niezapomniane święta oficjalnie okazały się hitem Netflixa / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Lindsay Lohan wróciła do gry – wystąpiła w swoim pierwszym od lat filmie i z miejsca okazał się on przebojem. Mowa o komedii romantycznej “Niezapomniane święta”, opowiadającej o rozpuszczonej dziedziczce fortuny, która ulega wypadkowi i traci pamięć. Bożonarodzeniowa produkcja szturmem zdobyła serca widzów na Netfliksie.

Niezapomniane święta hitem Netflixa – numer jeden m.in. w USA i Polsce

Lindsay Lohan występuje w filmie jako Sierra Belmont – zepsuta dziedziczka hotelowego biznesu. Dziewczyna, która właśnie zaręczyła się z ukochanym, organizuje wypad w góry. W wyniku nieszczęśliwego wypadku doznaje amnezji. Z kryzysu wyciąga ją przystojny mieszkaniec leśnej chaty – w tej roli Chord Overstreet – który żyje z dala od ludzi wraz z córką.

“Niezapomniane święta” zebrały, jak na razie dość mieszane recenzje krytyków, ale cieszą się lepszymi opiniami wśród widzów. W serwisie Rotten Tomatoes uzyskały prawie 70 proc. pozytywnych głosów od użytkowników portalu. Obraz miał swoją premierę 10 listopada (o dziwo, półtora miesiąca przez Bożym Narodzeniem) i szybko odniósł sukces streamingowy. W Stanach Zjednoczonych komedia romantyczna znajduje się na pierwszym miejscu listy Top 10 najchętniej oglądanych filmów pełnometrażowych Netfliksa. Podobnie w Polsce – “Niezapomniane świętą” okazały się hitem i numerem jeden.

W filmie, poza Lohan i Overstreetem (gwiazdorem “Glee”), grają też George Young, Jack Wagner, Olivia Perez, Alejandra Flores, Chase Ramsey, Sean J. Dillingham, Antonio D. Charity i siostra Lindsay – Aliana Lohan. Za reżyserię “Niezapomnianych świąt” odpowiada Janeen Damian. W przeszłości napisała ona scenariusze do takich świątecznych produkcji, jak “Bajkowe Boże Narodzenie”, “Korona na Gwiazdkę” czy “Królewskie święta”.

Niedawno Lindsay Lohan zapowiedziała też, że trwają rozmowy w sprawie sequela “Zakręconego piątku”, w którym miałaby wystąpić wspólnie z Jamie Lee Curtis. Od 2003 roku minęło prawie dwadzieścia lat, a obie aktorki nadal utrzymują kontakt i gawędzą o potencjalnej kontynuacji. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Previous Article
Linda Cardellini

Linda Cardellini o Velmie: "Cieszę się, że dokonała coming outu"

Next Article
Stepdude

Reżyser biografii Weird Ala nakręci komedię dla studia Sony

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share