Lindsay Lohan zaliczyła udany filmowy comeback i numer jeden na Netfliksie

Niezapomniane święta
Niezapomniane święta oficjalnie okazały się hitem Netflixa / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Lindsay Lohan wróciła do gry – wystąpiła w swoim pierwszym od lat filmie i z miejsca okazał się on przebojem. Mowa o komedii romantycznej “Niezapomniane święta”, opowiadającej o rozpuszczonej dziedziczce fortuny, która ulega wypadkowi i traci pamięć. Bożonarodzeniowa produkcja szturmem zdobyła serca widzów na Netfliksie.

Niezapomniane święta hitem Netflixa – numer jeden m.in. w USA i Polsce

Lindsay Lohan występuje w filmie jako Sierra Belmont – zepsuta dziedziczka hotelowego biznesu. Dziewczyna, która właśnie zaręczyła się z ukochanym, organizuje wypad w góry. W wyniku nieszczęśliwego wypadku doznaje amnezji. Z kryzysu wyciąga ją przystojny mieszkaniec leśnej chaty – w tej roli Chord Overstreet – który żyje z dala od ludzi wraz z córką.

“Niezapomniane święta” zebrały, jak na razie dość mieszane recenzje krytyków, ale cieszą się lepszymi opiniami wśród widzów. W serwisie Rotten Tomatoes uzyskały prawie 70 proc. pozytywnych głosów od użytkowników portalu. Obraz miał swoją premierę 10 listopada (o dziwo, półtora miesiąca przez Bożym Narodzeniem) i szybko odniósł sukces streamingowy. W Stanach Zjednoczonych komedia romantyczna znajduje się na pierwszym miejscu listy Top 10 najchętniej oglądanych filmów pełnometrażowych Netfliksa. Podobnie w Polsce – “Niezapomniane świętą” okazały się hitem i numerem jeden.

W filmie, poza Lohan i Overstreetem (gwiazdorem “Glee”), grają też George Young, Jack Wagner, Olivia Perez, Alejandra Flores, Chase Ramsey, Sean J. Dillingham, Antonio D. Charity i siostra Lindsay – Aliana Lohan. Za reżyserię “Niezapomnianych świąt” odpowiada Janeen Damian. W przeszłości napisała ona scenariusze do takich świątecznych produkcji, jak “Bajkowe Boże Narodzenie”, “Korona na Gwiazdkę” czy “Królewskie święta”.

Niedawno Lindsay Lohan zapowiedziała też, że trwają rozmowy w sprawie sequela “Zakręconego piątku”, w którym miałaby wystąpić wspólnie z Jamie Lee Curtis. Od 2003 roku minęło prawie dwadzieścia lat, a obie aktorki nadal utrzymują kontakt i gawędzą o potencjalnej kontynuacji. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Previous Article
Linda Cardellini

Linda Cardellini o Velmie: "Cieszę się, że dokonała coming outu"

Next Article
Stepdude

Reżyser biografii Weird Ala nakręci komedię dla studia Sony

Related Posts
Total
0
Share