Florian Munteanu wystąpi w 3. sezonie serialu Netfliksa, “Wikingowie: Walhalla”

Wikingowie: Walhalla Florian Munteanu
Wikingowie: Walhalla Florian Munteanu z rolą w 3. sezonie / Foto: instagram.com/bignasty

Florian Munteanu to 31-letni bokser, model fitness i aktor-amator, który zasłynął rolą Viktora Drago w filmie “Creed II”. Kariera rumuńskiego pakera rozwija się od kilku ładnych lat i właśnie dostał on angaż do serialu, który może okazać się dla niego prawdziwym przełomem. Mowa o projekcie “Wikingowie: Walhalla”, który pokazywany jest przez Netflix.

Wikingowie: Walhalla Florian Munteanu zagra w 3. sezonie serialu

Wschodzący gwiazdor pojawi się w 3. sezonie widowiska z gatunku dramatu historycznego. Zagra postać autentyczną, którą jest George Maniakes – bizantyjski uzurpator, generał, wysoki rangą dowódca armii. W XI wieku uchodził za wybitnego stratega wojennego; był znany z potężnej budowy ciała i silnej muskulatury – nic więc dziwnego, że do roli wybrano Munteanu. Maniakes był też niezwykle wysoki i osoby postronne nazywały go “olbrzymem”. Rumuński aktor, obsadzony w roli Maniakesa, ma 193 cm wzrostu.

Florian Munteanu zasłynął rolą Viktora Drago – Rosjanina, syna Ivana Drago (Dolph Lundgren) w bokserskim dramacie “Creed II”. Następnie widzieliśmy 31-latka w widowiskowej produkcji “Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni”, a obecnie trwają prace montażowe przy filmie “Borderlands”, w którym Rumun zagrał wspólnie z Cate Blanchett i Jamie Lee Curtis. Portal “Deadline Hollywood” donosi, że Munteanu powtórzył też rolę Drago w “Creedzie III”.

W serialu “Wikingowie: Walhalla” występują Sam Corlett, Jóhannes Jóhannesson, Frida Gustavsson, Leo Suter, David Oakes, Bradley Freegard, Laura Berlin i Caroline Henderson. Sezony 2. i 3. produkcji Netfliksa zostały ogłoszone parę miesięcy temu. Obecnie trwają zdjęcia w Irlandii, w których uczestniczy Munteanu. Wkrótce ekipa realizacyjna przeniesie się do Chorwacji.

Serial “Wikingowie: Walhalla” zadebiutował na Netfliksie w lutym 2022 roku i zyskał sporą popularność wśród widzów. Między 25 lutego a 3 kwietnia był oglądany łącznie przez 265,5 mln godzin.

Previous Article
Play Dead Bailee Madison

Scenarzysta "Terminatora: Genisys" nakręci horror z akcją osadzoną w kostnicy

Next Article
The Gabby Petito Story Thora Birch

Thora Birch zadebiutuje jako reżyserka. Nakręci dramat Lifetime'u o zaginięciu Gabby Petito

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share