Pamiętacie Freddie’ego Prinze’a Jr.? Gwiazdor powrócił w filmie Netfliksa

Święta z tobą
Święta z tobą – kadr z filmu / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Lindsay Lohan nie jest jedyną lekko przygasłą gwiazdą, której tej jesieni udało się wrócić z przebojem streamingowym. Podobny los spotkał Freddie’ego Prinze’a Jr. – byłego idola nastolatek. Można powiedzieć, że 46-latek poszedł w ślady Lohan. Też zagrał w komedii romantycznej na Netfliksie, też jest to film o tematyce świątecznej i też spotkał się z zainteresowaniem widzów. Tytuł to: “Święta z tobą”.

Święta z tobą – nowa komedia romantyczna z Freddie’em Prinze’em Jr. na Netflixie

Lohan zagrała niedawno w komedii “Niezapomniane święta”. Film dotarł do pierwszego miejsca listy Top 10 Netfliksa między innymi w Polsce, USA, Brazylii czy Kanadzie. Aktorka pójdzie za ciosem, występując w kolejnym romansie giganta streamingowego – pod tytułem “Irish Wish”. Przez lata w Hollywood Lohan była spisywana na straty – wszystko za sprawą licznych kontrowersji, z jakimi była utożsamiana. Dziś znowu jest na językach i gości na ekranach dookoła świata.

Freddie Prinze Jr. lata świetności też ma dawno za sobą. Największą popularność przyniosły mu komedie romantyczne “Cała ona”, “Tam gdzie ty”, “Dziewczyny i chłopaki” czy “Letnia przygoda”. Ponadto zagrał w dwóch częściach serii “Koszmar minionego lata” oraz w dwóch odsłonach kinowego “Scooby’ego-Doo”. Po roku 2009 grywał w filmach i serialach już bardzo rzadko.

“Ratunkiem” dla kariery Prinze’a Jr. okazuje się nowy film platformy Netflix – “Święta z tobą” (oryg. “Christmas with You”). Historia jest nieskomplikowana, ale urocza: oto gwiazda popu szukająca inspiracji do świątecznego hitu spełnia życzenie pragnącej ją poznać młodej fanki – i przy okazji dostaje szansę na miłość. (zarys fabuły – Netflix)

Aktor (a w życiu prywatnym mąż Sarah Michelle Gellar) pojawia się w “Świętach z tobą” jako pewien czarujący tatuś, Miguel, który ma szansę rozkochać w sobie gwiazdę muzyki pop (w tej roli Aimee Garcia znana z serialu “Lucyfer). Projekt na pewno zainteresuje fanów wzruszających historii romantycznych oraz miłośników kina bożonarodzeniowego. Czy w przyszłości film z Prinze’em Jr. okaże się takim klasykiem, jak “Kevin sam w domu” lub “To właśnie miłość”? Czas pokaże. Film jest już dostępny na Netfliksie.

Niedawno Freddie Prinze Jr. zapowiedział też, że zagra w swoim pierwszym od blisko dwudziestu lat horrorze. W jakim wcieleniu preferujecie aktora – tym komediowo-romantycznym, czy zupełnie mrocznym?

Previous Article
Reboot Blade'a

Reboot "Blade'a" zyskał nowego reżysera

Next Article
Doppelgänger. Sobowtór Zwiastun

Zwiastun thrillera "Doppelgänger. Sobowtór" od twórców "Wielkiej wody"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share