Reklama

Pamiętacie Freddie’ego Prinze’a Jr.? Gwiazdor powrócił w filmie Netfliksa

Święta z tobą
Święta z tobą – kadr z filmu / Foto: Netflix – kanał na YouTubie

Lindsay Lohan nie jest jedyną lekko przygasłą gwiazdą, której tej jesieni udało się wrócić z przebojem streamingowym. Podobny los spotkał Freddie’ego Prinze’a Jr. – byłego idola nastolatek. Można powiedzieć, że 46-latek poszedł w ślady Lohan. Też zagrał w komedii romantycznej na Netfliksie, też jest to film o tematyce świątecznej i też spotkał się z zainteresowaniem widzów. Tytuł to: “Święta z tobą”.

Święta z tobą – nowa komedia romantyczna z Freddie’em Prinze’em Jr. na Netflixie

Lohan zagrała niedawno w komedii “Niezapomniane święta”. Film dotarł do pierwszego miejsca listy Top 10 Netfliksa między innymi w Polsce, USA, Brazylii czy Kanadzie. Aktorka pójdzie za ciosem, występując w kolejnym romansie giganta streamingowego – pod tytułem “Irish Wish”. Przez lata w Hollywood Lohan była spisywana na straty – wszystko za sprawą licznych kontrowersji, z jakimi była utożsamiana. Dziś znowu jest na językach i gości na ekranach dookoła świata.

Freddie Prinze Jr. lata świetności też ma dawno za sobą. Największą popularność przyniosły mu komedie romantyczne “Cała ona”, “Tam gdzie ty”, “Dziewczyny i chłopaki” czy “Letnia przygoda”. Ponadto zagrał w dwóch częściach serii “Koszmar minionego lata” oraz w dwóch odsłonach kinowego “Scooby’ego-Doo”. Po roku 2009 grywał w filmach i serialach już bardzo rzadko.

“Ratunkiem” dla kariery Prinze’a Jr. okazuje się nowy film platformy Netflix – “Święta z tobą” (oryg. “Christmas with You”). Historia jest nieskomplikowana, ale urocza: oto gwiazda popu szukająca inspiracji do świątecznego hitu spełnia życzenie pragnącej ją poznać młodej fanki – i przy okazji dostaje szansę na miłość. (zarys fabuły – Netflix)

Aktor (a w życiu prywatnym mąż Sarah Michelle Gellar) pojawia się w “Świętach z tobą” jako pewien czarujący tatuś, Miguel, który ma szansę rozkochać w sobie gwiazdę muzyki pop (w tej roli Aimee Garcia znana z serialu “Lucyfer). Projekt na pewno zainteresuje fanów wzruszających historii romantycznych oraz miłośników kina bożonarodzeniowego. Czy w przyszłości film z Prinze’em Jr. okaże się takim klasykiem, jak “Kevin sam w domu” lub “To właśnie miłość”? Czas pokaże. Film jest już dostępny na Netfliksie.

Niedawno Freddie Prinze Jr. zapowiedział też, że zagra w swoim pierwszym od blisko dwudziestu lat horrorze. W jakim wcieleniu preferujecie aktora – tym komediowo-romantycznym, czy zupełnie mrocznym?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Reboot Blade'a

Reboot "Blade'a" zyskał nowego reżysera

Next Article
Doppelgänger. Sobowtór Zwiastun

Zwiastun thrillera "Doppelgänger. Sobowtór" od twórców "Wielkiej wody"

Related Posts
Total
7
Share