Freddie Prinze Jr. planuje horrorowy comeback. Ponoć w tym roku zobaczymy go w nowym straszaku

Freddie Prinze Jr.
Freddie Prinze Jr. wraca do świata horroru / Foto Prime: instagram.com/realfreddieprinze

Freddie Prinze Jr. wciąż najbardziej kojarzony jest jako bożyszcze nastolatek. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych aktor znany był jako idol licealistek – pomogły mu w tym role w młodzieżowych przebojach. Gwiazdor wystąpił też w paru kultowych horrorach i najwyraźniej postanowił wrócić do “korzeni”.

Freddie Prinze Jr. zapowiedział, że zagra w nowym horrorze

45-letni dziś Freddie Prinze Jr. pojawił się jako Ray Bronson – ukochany głównej bohaterki w slasherze “Koszmar minionego lata” (1997). Dzięki tej kreacji był nominowany do nagrody Blockbuster Entertainment. Po roku powstał sequel, “Koszmar następnego lata”, w którym ponownie zagrali Prinze Jr. i Jennifer Love Hewitt. Od tego czasu gwiazdor nie zagrał już w żadnym filmie grozy (dwie odsłony “Scooby’ego-Doo” jedynie flirtowały z tym gatunkiem).

Freddie Prinze Jr. postanowił odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Na Twitterze napisał, że chciał wystąpić w kolejnym horrorze, odkąd nakręcił drugą odsłonę “Koszmaru…”, ale planów nigdy nie udało się zrealizować. “Nigdy nie trafiłem na właściwy projekt, ale myślę, że w tym roku to się zmieni” – zatweetował tajemniczo 45-latek.

Czy po ponad dwudziestu latach aktor odzyska sławę dzięki kinu grozy? Możliwe, że dowiemy się tego w tym roku. Co ciekawe żoną Freddie’ego Prinze’a Jr. jest Sarah Michelle Gellar – aktorka znana właśnie dzięki filmowym straszakom, nazywany często “królową krzyku” (scream queen).

Prinze Jr. wystąpił również w komediach romantycznych “Cała ona”, “Tam gdzie ty”, “Dziewczyny i chłopaki” czy “Letnia przygoda”.

Previous Article
The Devil in the White City Keanu Reeves

Keanu Reeves gwiazdą serialu kryminalnego od Leonardo DiCaprio i Martina Scorsese

Next Article
Blacklight Liam Neeson

Pierwsze spojrzenie: zdjęcia z filmu "Blacklight" z Liamem Neesonem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share