Freddie Prinze Jr. planuje horrorowy comeback. Ponoć w tym roku zobaczymy go w nowym straszaku

Freddie Prinze Jr.
Freddie Prinze Jr. wraca do świata horroru / Foto Prime: instagram.com/realfreddieprinze

Freddie Prinze Jr. wciąż najbardziej kojarzony jest jako bożyszcze nastolatek. Pod koniec lat dziewięćdziesiątych i na początku dwutysięcznych aktor znany był jako idol licealistek – pomogły mu w tym role w młodzieżowych przebojach. Gwiazdor wystąpił też w paru kultowych horrorach i najwyraźniej postanowił wrócić do “korzeni”.

Freddie Prinze Jr. zapowiedział, że zagra w nowym horrorze

45-letni dziś Freddie Prinze Jr. pojawił się jako Ray Bronson – ukochany głównej bohaterki w slasherze “Koszmar minionego lata” (1997). Dzięki tej kreacji był nominowany do nagrody Blockbuster Entertainment. Po roku powstał sequel, “Koszmar następnego lata”, w którym ponownie zagrali Prinze Jr. i Jennifer Love Hewitt. Od tego czasu gwiazdor nie zagrał już w żadnym filmie grozy (dwie odsłony “Scooby’ego-Doo” jedynie flirtowały z tym gatunkiem).

Freddie Prinze Jr. postanowił odnieść się do tej kwestii w mediach społecznościowych. Na Twitterze napisał, że chciał wystąpić w kolejnym horrorze, odkąd nakręcił drugą odsłonę “Koszmaru…”, ale planów nigdy nie udało się zrealizować. “Nigdy nie trafiłem na właściwy projekt, ale myślę, że w tym roku to się zmieni” – zatweetował tajemniczo 45-latek.

Czy po ponad dwudziestu latach aktor odzyska sławę dzięki kinu grozy? Możliwe, że dowiemy się tego w tym roku. Co ciekawe żoną Freddie’ego Prinze’a Jr. jest Sarah Michelle Gellar – aktorka znana właśnie dzięki filmowym straszakom, nazywany często “królową krzyku” (scream queen).

Prinze Jr. wystąpił również w komediach romantycznych “Cała ona”, “Tam gdzie ty”, “Dziewczyny i chłopaki” czy “Letnia przygoda”.

Previous Article
The Devil in the White City Keanu Reeves

Keanu Reeves gwiazdą serialu kryminalnego od Leonardo DiCaprio i Martina Scorsese

Next Article
Blacklight Liam Neeson

Pierwsze spojrzenie: zdjęcia z filmu "Blacklight" z Liamem Neesonem

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share