Lohan i Curtis powrócą w sequelu “Zakręconego piątku”? Na to wygląda!

Zakręcony piątek 2
Zakręcony piątek 2 – powstanie sequel hitowej komedii? / Foto: Walt Disney Pictures, Buenta Vista

Co powiecie na sequel “Zakręconego piątku”? Latem przyszłego roku komedia fantasy w reżyserii Marka Watersa obchodzi dwudziestolecie od czasu swojej premiery. Jeśli pamięć Was nie myli, brawurowe role w filmie stworzyły Jamie Lee Curtis i Lindsay Lohan. Okazuje się, że obie chętnie zagrałyby w kontynuacji.

Zakręcony piątek 2 – powstanie sequel kultowej komedii?

“Zakręcony piątek” to komedia, w której dorastająca córka i jej matka – pani psycholog – zamieniają się ciałami w magiczny sposób. Obie, zamiast kłócić się jak to nastolatka z rodzicem, poznają się od tej “drugiej strony”. Film zebrał pozytywne recenzje krytyków i zarobił blisko 161 mln dolarów w kinach.

Jamie Lee Curtis wyznała, że po dwudziestu latach od premiery filmu wciąż utrzymuje kontakt ze swoją ekranową “córką” – Lindsay Lohan. Obie chcą zagrać w “Zakręconym piątku 2”. Mało tego – wygląda na to, że nawet koncern Disneya jest zainteresowany tym potencjalnym projektem. Potwierdziła to Lindsay Lohan, między innymi w talk show Jimmy’ego Fallona.

W wywiadzie dla “Entertainment Tonight” Lohan powiedziała: “Kocham Jamie. Bardzo chciałabym ponownie spotkać się z nią na planie. Już o tym rozmawiałyśmy, więc zobaczymy. (…) Byłoby świetnie przedstawić tę historię młodszej widowni, nowej grupie widzów.”

Lohan dodaje też, że gdyby Disney złożył jej propozycję współpracy, “nie powiedziałaby «nie»”. Zobaczcie zwiastun filmu “Freaky Friday” z 2003 roku.

Czytaj też: Jamie Lee Curtis chce nakręcić sequel “Prawdziwych kłamstw” ze Schwarzeneggerem

Za teorią o powstaniu “Zakręconego piątku 2” przemawia fakt, że w Hollywood często kręci się ostatnio nowe wersje, rebooty lub sequele znanych klasyków dla nieco młodszych widzów (przykład: “Hokus pokus 2”).

W Hollywood od lat spekuluje się też o powstaniu kontynuacji “Wrednych dziewczyn” (również z Lindsay Lohan w obsadzie), ale te plotki nigdy nie zostały potwierdzone. Obecnie “Mean Girls” są jednak wystawiane jako musical na scenach w USA.

Previous Article
The Fall Guy Hannah Waddingham

Nowa aktorka w obsadzie filmu "The Fall Guy" z Ryanem Goslingiem

Next Article
Harold i Kumar 4 – sequel jednak powstanie?

Kal Penn opowiada o "Haroldzie i Kumarze 4". Czy sequel powstanie?

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share