Michael Douglas zagra w dramacie rodzinnym ze swoim synem, Cameronem

Blood Knot Michael Douglas
Blood Knot – Michael Douglas gwiazdą nowego, intrygującego projektu / Foto: Wikimedia Commons

Michael Douglas wystąpi w filmie ze swoim synem, Cameronem. Panowie zagrają wspólnie w dramacie familijnym pt. “Blood Knot”, gdzie pojawią się jako połączeni więzami rodzinnymi bohaterowie, próbujący naprawić swój zepsuty związek.

Blood Knot Michael Douglas dołącza do obsady filmu

Michael Douglas jest dwukrotnym laureatem Oscara wyróżnionym za rolę w “Wall Street” oraz za produkcję “Lotu nad kukułczym gniazdem”. Cameron Douglas to jego najstarszy syn, także aktor. W 2003 roku ukazał się komediodramat z udziałem tej dwójki, “Wszystko w rodzinie”. Zagrał w nim też Kirk Douglas – ojciec Michaela.

W filmie “Blood Knot” Michael Douglas wystąpi jako pewien ojciec, który próbuje odnowić więzi ze swoim synem – jego zagra, oczywiście, Cameron. Zaprasza go do Portoryko, gdzie odbywają się rodzinne zawody wędkarskie. Reżyserią “Blood Knot” zajmie się Howard Deutch, który znany jest głównie z pracy telewizyjnej (między innymi przy “Młodym Sheldonie”). Scenariusz napisał Rowdy Herrington; będzie to adaptacja książki Boba Richa “Looking Through Water”.

Według Deutcha będzie to film o “odkupieniu, miłości i przebaczeniu”, o “rodzinie, którą targają poważne problemy”. W filmie ma pojawić się wątek morderstwa. Producentami będą Robert Mitas, Stan Spry i Eric Scott Woods.

Czytaj też: John Cena jako prezydent USA. Pierwsze materiały z filmu “The Independent”

Previous Article
Pan zabawka Zwiastun

"Pan zabawka" - zobacz zwiastun francuskiej komedii familijnej

Next Article
Listy do M. 5

"Listy do M. 5" hitem frekwencyjnym w kinach. 292 tys. widzów w weekend!

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share