John Cena jako prezydent USA. Pierwsze materiały z filmu “The Independent”

The Independent John Cena
The Independent John Cena w roli prezydenta USA / Foto: Peacock, Screen Rant, NEXT Prod., The Exchange

Był wrestlerem, jest aktorem i ulubieńcem mas, zostanie… prezydentem. Przynajmniej w filmie. John Cena jest gwiazdą thrillera “The Independent” w reżyserii Amy Rice, gdzie wciela się w niezależnego kandydata na stanowisko prezydenckie. Zobaczcie pierwsze oficjalne zdjęcie z Ceną oraz pierwszy materiał wideo z filmu.

The Independent John Cena na prezydenta!

Na nowym zdjęciu z filmu widzimy Johna Cenę w nietypowym dla niego wcieleniu – w garniturze i pod krawatem, z poważnym wyrazem twarzy. Były zawodowy zapaśnik wciela się w filmie w Nate’a Sterlinga – niezależnego polityka niezrzeszonego z żadną partią, który ma szansę sprawić, że w Ameryce pojawi się nowa opcja polityczna dla osób niepopierających ani Demokratów, ani Republikanów. Zobaczcie Cenę podczas przemowy w trakcie kampanii.

Ann Dowd (“Dziedzictwo. Hereditary”) występuje w “The Independent” jako polityczka, która może zostać pierwszą w historii USA kobietą-prezydent – ale tylko jeśli pokona Sterlinga. Jodie Turner-Smith (“Ostatni okręt”) wcieli się w młodą, idealistyczną dziennikarkę, która węszy konspirację w ostatnich tygodniach kampanii prezydenckiej i wierzy, że los kraju spoczywa w jej rękach.

Brian Cox – laureat nagrody Emmy, znany z roli głównej w “Sukcesji” – zagra Nicka Bookera, legendarnego reportera współpracującego z młodą dziennikarką. W obsadzie znajdują się także Michael Gandolfini, Margaret Odette, Alysia Reiner, Timothy Busfield, Ali Marsh, Victor Slezak i Zane Pais.

Cena, Cox i Turner-Smith są producentami wykonawczymi “The Independent”. Scenariusz napisał Evan Parter (“Casanova”), a za reżyserię odpowiada Amy Rice – twórczyni dokumentu “Wola narodu: Elekcja Baracka Obamy”, dwukrotnie nominowana do statuetki Emmy.

Premiera na platformie Peacock już 2 listopada. Zobaczcie pierwszy oficjalny materiał wideo z filmu, a w nim Briana Coxa i Jodie Turner-Smith.

Previous Article
The Iron Claw Zac Efron

"The Iron Claw": Zac Efron nie do poznania w roli wrestlera

Next Article
Bielmo Christian Bale

Christian Bale na pierwszych zdjęciach z thrillera Netfliksa "Bielmo"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share