“Pan zabawka” – zobacz zwiastun francuskiej komedii familijnej

Pan zabawka Zwiastun
Pan zabawka Zwiastun filmu / Foto: Kino Świat

W sieci pojawił się oficjalny polski zwiastun francuskiej komedii familijnej “Pan zabawka” (oryg. “Le Nouveau Jouet”). Film w reżyserii Jamesa Hutha – twórcy “W krainie Malawów” – zadebiutuje w Polsce pod koniec tego roku.

Pan zabawka Zwiastun nadchodzącego filmu z Danielem Auteuilem

O czym opowie film “Pan zabawka”?

— Alexander jest synem miliardera , który ma prawie wszystko co może wymarzyć sobie dziecko. Jego pokój to multimedialne cudo techniki, które za jednym kliknięciem zamienia się w wypełnioną gwiazdami i planetami przestrzeń kosmiczną, a prywatna sala kinowa czy salon gier są tylko kilka kroków dalej. Jednak relacja chłopca ze swoim ojcem jest daleka od ideału, zwłaszcza, że od wielu lat mężczyzna samotnie wychowuje dziecko.

Pewnego dnia w firmie miliardera zostaje zatrudniony Samy – sympatyczny pracownik o niezwykle beztroskim i wesołym usposobieniu, który wspólnie ze swoją żoną spodziewa się wkrótce swojego pierwszego dziecka. Alexander namawia ojca, aby ten z okazji urodzin podarował mu nietypowy prezent. Prezentem tym jest Samy, który dostaje nowe zadanie służbowe – ma spędzać czas z rozkapryszonym synem miliardera. Początki będą trudne, ale już wkrótce Alexander przekona się, że pieniądze i przedmioty w życiu to nie wszystko. Najważniejsza jest szczerość, przyjaźń i beztroska radość – a tego wszystkiego Samy ma pod dostatkiem! (opis fabuły – Kino Świat)

Film zebrał pozytywne recenzje, chwalony między innymi przez “Le Figaro”, “Le Parisien”, “Voici” czy “Le Jourlan du Dimanche”. W polskich kinach komedia zadebiutuje 30 grudnia 2022.

W obsadzie “Pana Zabawki” znajdują się Jamel Debbouze (“Amelia”), Daniel Auteuil (“Plotka”), Alice Belaïdi (“Spódnice w górę!”) oraz Simon Faliu.

Źródło: Kino Świat

Previous Article
Stranger Things 5

"Stranger Things 5": Netflix ujawnił tytuł pierwszego odcinka

Next Article
Blood Knot Michael Douglas

Michael Douglas zagra w dramacie rodzinnym ze swoim synem, Cameronem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share