Jeremy Irons w kinie zemsty z Jasonem Stathamem

The Beekeeper Jeremy Irons
The Beekeeper Jeremy Irons dołacza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Commons

Zdobywca Oscara Jeremy Irons dołącza do obsady filmu akcji z Jasonem Stathamem – “The Beekeeper”. Nie jest jedynym nowym “nabytkiem” wśród aktorów. Jakie jeszcze gwiazdy pojawią się w tym wyczekiwanym projekcie?

The Beekeeper Jeremy Irons w obsadzie filmu akcji ze Stathamem

Obsadę właśnie zasilili Jeremy Irons (“Dom Gucci”), Josh Hutcherson (seria “Igrzyska śmierci”), Emmy Raver-Lampman (“The Umbrella Academy”) oraz Bobby Naderi (“Operacja Argo”). Bohaterem “The Beekeeper” będzie mężczyzna, który łaknie zemsty (nie ujawniono, za co). Jest on byłym członkiem potężnej i utajnionej organizacji rządowej – zgodnie z tytułem jej nazwa to “Beekeepers”.

Będzie to film z pogranicza kina akcji i thrillera. Trwają zdjęcia, a materiały są realizowane w Wielkiej Brytanii. Za reżyserię odpowiada David Ayer, twórca “Windykatora” i “Legionu samobójców” (2016). Scenariusz to dzieło Kurta Wimmera (“Elita złodziei”, “Salt”, “Prawo zemsty”).

Jest to wspólna produkcja Miramaxu i studia MGM. Producentami są Bill Block, Chris Long, Wimmer i grający rolę główną Statham. Największym zaskoczeniem okazuje się udział Jeremy’ego Ironsa w produkcji sensacyjnej klasy “B”. Irons jest laureatem Oscara za rolę w “Drugiej prawdzie” i jednym z najbardziej cenionych aktorów swojego pokolenia.

Premiera w okolicy 2023 roku.

Previous Article
Operation: Kickboxer

Serialowy sequel "Kickboxera" w przygotowaniu. Znamy tytuł

Next Article
Elevation Anthony Mackie

Anthony Mackie kontra postapokaliptyczne potwory

Related Posts
Total
0
Share