Anthony Mackie kontra postapokaliptyczne potwory

Elevation Anthony Mackie
Elevation – Anthony Mackie w obsadzie filmu / Foto: Wikimedia Comm.

Anthony Mackie (“Falcon i Zimowy Żołnierz”) wystąpi w postapokaliptycznym thrillerze pt. “Elevation”. Producentem widowiska będzie Brad Fuller, który pracował między innymi przy “Cichym miejscu”, “Nocy oczyszczenia” czy “Wojowniczych żółwiach ninja”.

Elevation Anthony Mackie gwiazdą postapokaliptycznego dreszczowca

Będzie to high-conceptowy thriller z akcją osadzoną w amerykańskich Górach Skalistych. Bohaterami będą pewien ojciec i dwie kobiety. Muszą oni opuścić bezpieczne cztery ściany swoich domów, by ocalić życie dziecka. Zagrażają im straszliwe, potworne istoty. Szczegóły fabularne są trzymane w tajemnicy.

Poza Anthonym Mackie’em w filmie “Elevation” wystąpią też Morena Baccarin i Maddie Hasson. Scenariusz to wspólne dzieło Kenny’ego Ryana i Jacoba Romana. Producentami są Fuller, Mackie, John Glenn, Alex Black, Jeremy Kipp Walker, Joel Viertel oraz George Nolfi. Ostatni zajmie się reżyserią. Nolfi nakręcił w przeszłości “Władców umysłów” z Mattem Damonem i Emily Blunt.

Projekt zostanie przedstawiony potencjalnym kupcom na najbliższym American Film Market. Na razie nie wiadomo, kogo zajmie się dystrybucją “Elevation”, ani kiedy thriller miałby ukazać się na ekranach.

Previous Article
The Beekeeper Jeremy Irons

Jeremy Irons w kinie zemsty z Jasonem Stathamem

Next Article
Liam Neeson jako Frank Drebin

Liam Neeson ekranowym synem Leslie'ego Nielsena w nowej "Nagiej broni"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share