Serialowy sequel “Kickboxera” w przygotowaniu. Znamy tytuł

Operation: Kickboxer
Operation: Kickboxer – nowy serial z gatunku sztuk walki / Foto: Warner Bros., Cannon Films

Seria z pogranicza akcji i kina sztuk walki – “Kickboxer” – doczeka się swojej serialowej kontynuacji. Projekt pod tytułem “Operation: Kickboxer” znajduje się obecnie w fazie wczesnych przygotowań, a jego showrunnerem będzie Gary Scott Thompson.

Operation: Kickboxer Serial na podstawie cyklu filmowego z Van Damme’em w przygotowaniu

Gary Scott Thompson jest scenarzystą, producentem i reżyserem znanym między innymi ze swojej pracy przy “Człowieku widmo” czy dwóch pierwszych odsłonach serii “Szybcy i wściekli” z Vinem Dieselem. Bohaterem oryginalnego filmu “Kickboxer” z 1989 roku był Kurt Sloane (Jean-Claude Van Damme), który chce zemścić się na osobie odpowiedzialnej za sparaliżowanie i niepełnosprawność brata.

Serial “Operation: Kickboxer” skupi się na losach Michaela, który jest najmłodszym bratem Sloane’a. Michael znajduje się w samym centrum międzynarodowej, geopolitycznej intrygi. By się z niej wyplątać, będzie musiał zostać wojownikiem mieszanych sztuk walki (MMA).

Producentami wykonawczymi serialu będą Todd Garner (“Epicentrum”, “Mortal Kombat”) oraz Dimitri Logothetis. Drugi z panów pracował przy dwóch ostatnich częściach “Kickboxera” – “Zemsta” oraz “Odwet” – z 2016 i ’18 roku.

Prace na planie zdjęciowym wystartują prawdopodobnie dopiero w przyszłym roku. Wciąż nie wybrano platformy streamingowej lub telewizji, która zaprezentuje “Operation: Kickboxer” widzom.

Od 1989 do 2018 roku powstało siedem odsłon serii “Kickboxer”. Van Damme zagrał w trzech częściach; w kolejnych pojawiali się m.in. Sasha Mitchell, Mark Dacascos, Dave Bautista, Alain Moussi i James P. Bennett.

Previous Article
Headless Horseman Zwiastun

Michael Paré w nowej wersji "Jeźdźca bez głowy" - zwiastun

Next Article
The Beekeeper Jeremy Irons

Jeremy Irons w kinie zemsty z Jasonem Stathamem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share