“Meg 2” – nowe doniesienia castingowe. Przebój z Jasonem Stathamem doczeka się sequela

Meg 2: The Trench Obsada
Meg 2: The Trench Obsada filmu rośnie / Foto Prime: Gravity, Warner Bros., Di Bonaventura Pictures

“Meg 2: The Trench” to tytuł nadchodzącego filmu akcji z Jasonem Stathamem. Gwiazdor męskiego, napakowanego testosteronem kina powraca w sequelu przebojowego “Meg”, który cztery lata temu zgarnął 530 mln dolarów w światowym box-officie.

Meg 2: The Trench Obsada filmu rośnie

Studio Warner Bros. właśnie ogłosiło kolejne nowinki castingowe. Poza Jasonem Stathamem w filmie zagrają: Sienna Guillory – aktorka i modelka, znana z serii “Resident Evil”, Skyler Samuels, gwiazda serialu “Królowe krzyku” oraz Sergio Peris-Mencheta (“Rambo: Ostatnia krew”). Parę tygodni temu podano, że z projektem wiązani są Li Bingbing i Ray Strachan. Bingbing powraca w roli oceanografki Zhang Suyin, którą stworzyła już w “Meg”.

Z kolei Statham znów wcieli się w Jonasa Taylora – eksperta do spraw nurkowania i byłego komandosa, który mierzy się z tytułowym Megalodonem, największym rekinem świata. Reżyserią “Meg 2: The Trench” zajmuje się Ben Wheatley, twórca tak cenionych produkcji jak “Lista płatnych zleceń” i “Happy New Year, Colin Burstead”.

Peris-Mencheta i Guillory poznali się w przeszłości, pracując wspólnie przy superprodukcji “Resident Evil: Afterlife” (2010). Pierwszy z aktorów zagra postać antybohatera – twardego najemnika. Guillory będzie dyrektorką firmy zajmującej się naukami stosowanymi, a Samuels zagra lubiącego przygody członka załogi podwodnej, którą dyryguje Taylor (Statham).

W obsadzie sequela “Meg” znajdują się również Cliff Curtis, Sophia Cai i Page Kennedy. Trwa okres zdjęciowy – materiały są kręcone w Wielkiej Brytanii. Scenariusz filmu przygotowali Dean Georgaris, Jon Hoeber i Erich Hoeber.

Previous Article
Potworna Rodzinka 2 Premiera

"Potworna Rodzinka 2" - premiera w piątek. Animacja z Joanną Kołaczkowską jako... Babą Jagą

Next Article
Under the Banner of Heaven Zwiastun

"Under the Banner of Heaven" - zwiastun serialu w konwencji true crime. Andrew Garfield w roli skonfliktowanego detektywa

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share