“Osobliwość” – zwiastun dramatu historycznego z Florence Pugh

Osobliwość Zwiastun
Osobliwość Zwiastun filmu z Florence Pugh / Foto: Netflix, Element Pict., Screen Ireland

Już w listopadzie swoją premierę zaliczy dramat historyczny “Osobliwość” z udziałem rozchwytywanej ostatnimi czasy Florence Pugh. Film ze znaną aktorką polscy widzowie będą mogli obejrzeć na platformie Netflix. Zobaczcie oficjalny zwiastun “Osobliwości”.

Osobliwość Zwiastun filmu Netflixa z Florence Pugh

Rzecz dzieje się w roku 1862, w Irlandii. Młoda dziewczyna staje się obiektem zainteresowania, gdy zupełnie przestaje przyjmować posiłki, a mimo to pozostaje przy zdrowiu – i życiu. Do wioski przyjeżdżają zainteresowani i pielgrzymi. Sprawą dziewczyny zajmuje się pielęgniarka z Anglii – Lib Wright. Rodzi się pytanie: czy doszło do cudu, czy bohaterka padła ofiarą mrocznych sił?

Florence Pugh wciela się w postać ambitnej pielęgniarki. Ponadto obsadę filmu zasilają Tom Burke, Kíla Lord Cassidy, Niamh Algar, Elaine Cassidy, Toby Jones, Ciarán Hinds, Dermot Crowley, Brían F. O’Byrne i David Wilmot. Za reżyserię odpowiada Sebastián Lelio, twórca nagradzanej “Fantastycznej kobiety” (2017), a scenariusz to wspólne dzieło Lelio, Emmy Donoghue i Alice Birch.

Film, który łączy w sobie dramat historyczny z elementami dreszczowca, miał swoją światową premierę na Telluride Film Festival na początku września, a potem został zaprezentowany na Międzynarodowym Festiwalu w Toronto. 2 listopada trafi do kin amerykańskich, a 16 listopada zadebiutuje na Netfliksie, także w Polsce.

Obraz pokazano też na Festiwalu w San Sebastián, gdzie Lelio zdobył nominację do nagrody za najlepszy film.

Florence Pugh niedawno zagrała w owianym złą sławą thrillerze “Nie martw się, kochanie”, a w przyszłym roku zobaczymy ją w trzech wyczekiwanych produkcjach: “Diunie 2”, “Oppenheimerze” oraz “Thunderbolts”.

Previous Article
Nocebo Zwiastun

Eva Green kontra tajemnicza choroba. Zwiastun thrillera "Nocebo"

Next Article
Velma lesbijką

Velma ze "Scooby'ego-Doo" jest lesbijką. Zobaczcie wymowny klip

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share