“Thunderbolts”: Florence Pugh powróci w roli Yeleny Belovej w filmie MCU

Thunderbolts Florence Pugh
Thunderbolts Florence Pugh w obsadzie nowego widowiska Marvela / Foto: Wikimedia Comm.

Po udziale w “Czarnej Wdowie” Florence Pugh wystąpi w kolejnym filmie z kanonu MCU. Gwiazda powtórzy kreację Yeleny Belovej, którą stworzyła także w serialu “Hawkeye”; tym razem zagra agentkę i ekranową siostrę Natashy Romanoff w filmie “Thunderbolts”, szykowanym do wydania w okolicy 2024 roku.

Thunderbolts Florence Pugh ponownie w roli Yeleny Belovej

“Thunderbolts” zapowiadany jest jako odpowiedź Marvela na “Legion samobójców”. W filmie Yelena Belova będzie dowódczynią specjalnej grupy, na którą składają się wynajęci przez rząd agenci. W skład zespołu wejdą między innymi Zemo (Daniel Brühl) oraz John Walker (Wyatt Russell). W mediach “Thunderbolts” określany jest mianem spin-offu, w którym główną rolę gra właśnie postać Belovej.

Informacje o powstającym spin-offie oficjalnie potwierdził Justin Kroll na łamach “Deadline Hollywood”. Projekt “Thunderbolts” został po raz pierwszy ogłoszony w czerwcu tego roku. Scenariusz widowiska szykuje Eric Pearson – fabularzysta ubiegłorocznej “Czarnej Wdowy” – a jednym z producentów będzie Kevin Feige, prezes Marvel Studios.

Obraz wyreżyseruje Jake Schreier, który pracował przy takich serialach jak “Minx”, “Nowy smak wiśni”, “Punkt widzenia” czy “Kidding”. W filmie mogą pojawić się również postacie jak Zimowy Żołnierz, Ghost czy Taskmaster, choć ich udział nie został dotąd potwierdzony.

Premiera ma odbyć się w lipcu 2024 roku.

Previous Article
Władca Pierścienie: Pierścienie Władzy Rekord

Co za otwarcie! "Pierścienie Władzy" z rekordowym wynikiem na Prime Video

Next Article
Strange Way of Life Ethan Hawke

"Strange Way of Life": padł ostatni klaps na planie filmu Almodóvara

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share