“Thunderbolts”: Florence Pugh powróci w roli Yeleny Belovej w filmie MCU

Thunderbolts Florence Pugh
Thunderbolts Florence Pugh w obsadzie nowego widowiska Marvela / Foto: Wikimedia Comm.

Po udziale w “Czarnej Wdowie” Florence Pugh wystąpi w kolejnym filmie z kanonu MCU. Gwiazda powtórzy kreację Yeleny Belovej, którą stworzyła także w serialu “Hawkeye”; tym razem zagra agentkę i ekranową siostrę Natashy Romanoff w filmie “Thunderbolts”, szykowanym do wydania w okolicy 2024 roku.

Thunderbolts Florence Pugh ponownie w roli Yeleny Belovej

“Thunderbolts” zapowiadany jest jako odpowiedź Marvela na “Legion samobójców”. W filmie Yelena Belova będzie dowódczynią specjalnej grupy, na którą składają się wynajęci przez rząd agenci. W skład zespołu wejdą między innymi Zemo (Daniel Brühl) oraz John Walker (Wyatt Russell). W mediach “Thunderbolts” określany jest mianem spin-offu, w którym główną rolę gra właśnie postać Belovej.

Informacje o powstającym spin-offie oficjalnie potwierdził Justin Kroll na łamach “Deadline Hollywood”. Projekt “Thunderbolts” został po raz pierwszy ogłoszony w czerwcu tego roku. Scenariusz widowiska szykuje Eric Pearson – fabularzysta ubiegłorocznej “Czarnej Wdowy” – a jednym z producentów będzie Kevin Feige, prezes Marvel Studios.

Obraz wyreżyseruje Jake Schreier, który pracował przy takich serialach jak “Minx”, “Nowy smak wiśni”, “Punkt widzenia” czy “Kidding”. W filmie mogą pojawić się również postacie jak Zimowy Żołnierz, Ghost czy Taskmaster, choć ich udział nie został dotąd potwierdzony.

Premiera ma odbyć się w lipcu 2024 roku.

Previous Article
Władca Pierścienie: Pierścienie Władzy Rekord

Co za otwarcie! "Pierścienie Władzy" z rekordowym wynikiem na Prime Video

Next Article
Strange Way of Life Ethan Hawke

"Strange Way of Life": padł ostatni klaps na planie filmu Almodóvara

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share