De Niro i Goldberg w obsadzie komedii “Inappropriate Behavior”

Inappropriate Behavior Rober De Niro
Inappropriate Behavior Robert De Niro dołącza do obsady filmu / Foto: Wikimedia Comm.

“Inappropriate Behavior” to tytuł nowej komedii utrzymanej w stylistyce kina drogi, która znajduje się na etapie przygotowań. Wkrótce na plan zdjęciowy wkroczą aktorzy – w filmie grają między innymi takie sławy jak Robert De Niro (“Taksówkarz”) i Whoopi Goldberg (“Zakonnica w przebraniu”).

Inappropriate Behavior Robert De Niro w obsadzie komedii z wątkiem podróży po USA

Bobby Cannavale (“Will i Grace”, “Dróżnik”) wystąpi w filmie jako Max Bernal – były scriptwriter komediowego, telewizyjnego show, który postanowił zostać stand-uperem. Niestety, ta ścieżka nie zaowocowała udaną karierą. Po serii porażek mężczyzna rozstaje się z żoną, Jeną (Rose Byrne) i zamieszkuje u ojca. Max “porywa” swojego synka – autystycznego 11-latka – i zabiera go w podróż samochodową po kraju.

Scenariusz filmu “Inappropriate Behavior” napisał Tony Spiridakis – twórca dramatu kryminalnego “Ostatnie słowo” (1995). Jest on też reżyserem. Spiridakis sam jest ojcem dziecka ze spektrum autyzmu i postanowił opowiedzieć o swoich codziennych doświadczeniach w filmie.

Obsadę komedii familijnej zasilają także znany z sitcomu “Biuro” Rainn Wilson, Joe Pacheco i William Fitzgerald, grający 11-letniego syna, Ezrę. Producentami filmu są Tony Goldwyn, William Horberg, Jon Kilik, Cannavale, Spiridakis i Howard Rosenman. De Niro wciela się w postać ojca głównego bohatera. Cannavale i Byrne prywatnie również są małżeństwem. Prace produkcyjne na planie mają wystartować pod koniec tego miesiąca.

Producent Tony Goldwyn jest aktorem nominowanym do Saturna za rolę w “Uwierz w ducha”.

Previous Article
Klątwa Bridge Hollow Zwiastun

Marlon Wayans w halloweenowej komedii Netfliksa

Next Article
Tobey Maguire Najlepsze filmy

Tobey Maguire – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share