Samara Weaving gwiazdą horroru kręconego… w Estonii

Azrael Samara Weaving
Azrael – Samara Weaving gwiazdą kolejnego filmu grozy / Foto: instagram.com/samweaving

Samara Weaving jest najbardziej znana z ról w takich filmach jak “Zabawa w pochowanego” czy “Opiekunka”. Od kilku ładnych lat występuje w licznych horrorach i jest ulubienicą miłośników gatunku. Właśnie otrzymała angaż do kolejnego straszaka – jego tytuł to “Azrael”.

Azrael Samara Weaving w obsadzie horroru kręconego w Estonii

Co ciekawe projekt nie będzie kręcony ani w Stanach Zjednoczonych, ani w Australii, skąd pochodzi gwiazda. Materiały do filmu będą kręcone w Europie Północnej, mianowicie w Estonii. Pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie już 10 października.

“Azrael” to projekt opisywany jako połączenie horroru z kinem sensacyjnym. Portale filmowe donoszą, że twórcy liczą na spory sukces komercyjny i chcą, aby powstały też późniejsze sequele – ma to być w założeniu długofalowa seria. Reżyserią zajmie się E.L. Katz, który dotychczas pracował między innymi przy takich serialach jak “Nawiedzony dwór w Bly”, “Channel Zero: The Dream Door” czy “Krzyk”. Nakręcił też thriller “Drobne zbrodnie” z Nikolajem Costerem-Waldau.

Z kolei scenariusz napisał Simon Barrett – twórca fabuły do takich horrorów jak “Blair Witch”, “Gość” oraz “Ty jesteś następna”. Producentami będą Dave Caplan i Jason Cloth; film sfinansowany zostanie przez C2 Motion Picture Group. Niestety, szczegóły fabularne horroru akcji “Azrael” są trzymane w tajemnicy.

Samara Weaving jest współczesną ikoną horroru i zapracowała na swój status królowej krzyku. Jej dorobek aktorski zasilają między innymi: “Zabawa w pochowanego”, “Guns Akimbo”, “Dziewięcioro nieznajomych”, “Opiekunka” i jej sequel, “Korpo”, “Ash kontra martwe zło”. Wkrótce zobaczymy ją także w szóstej odsłonie serii “Krzyk” u boku Courteney Cox.

Previous Article
Evan Peters Najlepsze seriale

Evan Peters – biografia aktora, najlepsze seriale

Next Article
Apokawixa Recenzja

„Apokawixa” – recenzja bez spoilerów. Fabijański bryluje w pierwszym polskim zombie-horrorze

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share