Samara Weaving zagra stalkowaną gwiazdę popu w thrillerze “Borderline”

Borderline Samara Weaving
Borderline Samara Weaving gwiazdą thrillera o stalkingu / Foto: instagram.com/samweaving

Gwiazda “Zabawy w pochowanego”, Samara Weaving, pojawi się w filmie “Borderline”, który określany jest jako “komediowy thriller”. Wystąpi w roli gwiazdy muzyki pop, która jest stalkowana przez obłąkanego miłośnika. To film twórców “Obiecującej. Młodej. Kobiety.” i “Opiekunki” Netfliksa.

Borderline Samara Weaving w obsadzie thrillera o stalkingu

Samara Weaving zagra w “Borderline” gwiazdę muzyki pop lat dziewięćdziesiątych. Jest ona dziewczyną znanego sportowca i mieszka w Los Angeles. Do domu bohaterki zakrada się pewien socjopata, który właśnie zbiegł z zakładu psychiatrycznego. Mężczyzna uważa się za niepoprawnego romantyka, ale tak naprawdę jest skrajnie niebezpieczny. Slogan reklamowy filmu brzmi: “On po prostu chce być kochany; ona chce jedynie przeżyć” (He just wants to be loved; she just wants to survive).

Scenariusz filmu przygotował Jimmy Warden. Napisał on też fabułę do horroru komediowego “Opiekunka: Demoniczna królowa” (w którym grała Weaving) oraz do nadchodzącego dreszczowca “Cocaine Bear” (z udziałem Raya Liotty). Warden będzie też reżyserem “Borderline”, debiutując w tej roli. Skrypt filmu trafił kilka lat temu na tak zwaną “czarną listę” najlepszych niewyprodukowanych jeszcze scenariuszy Hollywood.

Poniżej pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu, a na nim Samara Weaving.

Stalkera odegrał Ray Nicholson, którego niedawno widzieliśmy w nagradzanym thrillerze “Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Obsadę “Borderline” zasilają dodatkowo Eric Dane (“Burleska”), Billy Magnussen (“Wszyscy święci New Jersey”), Jimmie Fails, Terence Kelly, Patrick Cox, Yasmeen Kelders, Catherine Lough Haggquist i Matthew Del Bel Belluz.

Za realizację “Borderline” będzie odpowiadać wytwórnia LuckyChap Entertainment, którą założyła Margot Robbie. Twórcy obiecują, że dreszczowiec z Weaving pełen będzie twistów narracyjnych, ale też mrocznego humoru.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
The Dating Game Anna Kendrick

Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka thrillerem "The Dating Game"

Next Article
Dobry opiekun Zwiastun

"Dobry opiekun" - zwiastun dramatu kryminalnego z Jessicą Chastain

Related Posts
Total
1
Share