Samara Weaving zagra stalkowaną gwiazdę popu w thrillerze “Borderline”

Borderline Samara Weaving
Borderline Samara Weaving gwiazdą thrillera o stalkingu / Foto: instagram.com/samweaving

Gwiazda “Zabawy w pochowanego”, Samara Weaving, pojawi się w filmie “Borderline”, który określany jest jako “komediowy thriller”. Wystąpi w roli gwiazdy muzyki pop, która jest stalkowana przez obłąkanego miłośnika. To film twórców “Obiecującej. Młodej. Kobiety.” i “Opiekunki” Netfliksa.

Borderline Samara Weaving w obsadzie thrillera o stalkingu

Samara Weaving zagra w “Borderline” gwiazdę muzyki pop lat dziewięćdziesiątych. Jest ona dziewczyną znanego sportowca i mieszka w Los Angeles. Do domu bohaterki zakrada się pewien socjopata, który właśnie zbiegł z zakładu psychiatrycznego. Mężczyzna uważa się za niepoprawnego romantyka, ale tak naprawdę jest skrajnie niebezpieczny. Slogan reklamowy filmu brzmi: “On po prostu chce być kochany; ona chce jedynie przeżyć” (He just wants to be loved; she just wants to survive).

Scenariusz filmu przygotował Jimmy Warden. Napisał on też fabułę do horroru komediowego “Opiekunka: Demoniczna królowa” (w którym grała Weaving) oraz do nadchodzącego dreszczowca “Cocaine Bear” (z udziałem Raya Liotty). Warden będzie też reżyserem “Borderline”, debiutując w tej roli. Skrypt filmu trafił kilka lat temu na tak zwaną “czarną listę” najlepszych niewyprodukowanych jeszcze scenariuszy Hollywood.

Poniżej pierwsze oficjalne zdjęcie z filmu, a na nim Samara Weaving.

Stalkera odegrał Ray Nicholson, którego niedawno widzieliśmy w nagradzanym thrillerze “Obiecująca. Młoda. Kobieta”. Obsadę “Borderline” zasilają dodatkowo Eric Dane (“Burleska”), Billy Magnussen (“Wszyscy święci New Jersey”), Jimmie Fails, Terence Kelly, Patrick Cox, Yasmeen Kelders, Catherine Lough Haggquist i Matthew Del Bel Belluz.

Za realizację “Borderline” będzie odpowiadać wytwórnia LuckyChap Entertainment, którą założyła Margot Robbie. Twórcy obiecują, że dreszczowiec z Weaving pełen będzie twistów narracyjnych, ale też mrocznego humoru.

Previous Article
The Dating Game Anna Kendrick

Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka thrillerem "The Dating Game"

Next Article
Dobry opiekun Zwiastun

"Dobry opiekun" - zwiastun dramatu kryminalnego z Jessicą Chastain

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share