Gwiazdor “Stranger Things” David Harbour zagra w ekranizacji znanej gry

Gran Turismo David Harbour
Gran Turismo David Harbour w obsadzie adaptacji gier / Foto: Wikimedia Commons

David Harbour, znany jako komendant Jim Hopper z hitowego serialu Netfliksa “Stranger Things”, otrzymał angaż do nowego filmu. Aktor pojawi się w “Gran Turismo”, czyli adaptacji słynnej serii gier wideo. Będzie to projekt stanowiący współpracę wytwórni Sony Pictures i PlayStation Productions.

Gran Turismo David Harbour dołącza do obsady filmu

Film wyreżyseruje Neill Blomkamp, który wsławił się za sprawą nominowanego do Oscara filmu science-fiction “Dystrykt 9”, a potem przymierzał się do pracy przy nowym “Obcym” (jego dążenia spaliły na panewce, gdy sequel Blomkampa “zablokował” Ridley Scott swoim “Przymierzem”). Scenariusz ekranizacji przygotowali Jason Hall (“Snajper”) oraz Zach Baylin (“King Richard: Zwycięska rodzina”).

Sony chce, by filmowa wersja “Gran Turismo” ukazała się na ekranach kinowych 11 sierpnia przyszłego roku. Producentami będą Carter Swan, Doug Belgrad, Asad Qizilbash i Dana Brunetti. Twórca gry, pochodzący z Japonii Kazunori Yamauchi, zajmie stanowisko producenta wykonawczego.

Na razie nie wybrano innych członków obsady. David Harbour pozostaje najbardziej znany z roli Hoppera w serialu “Stranger Things”, a ponadto wystąpił jako Alexei Shostakov w “Czarnej Wdowie”, Van Hauser w “Bogach ulicy” i Shed Campbell w “Drodze do szczęścia” Sama Mendesa. Grał też ikonicznego Hellboya w filmie Neila Marshalla z 2019 roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous Article
Second Blood 2

Kulturysta Abdulhadi Al-Khayat w nowym rip-offie serii "Rambo"

Next Article
Sylvester Stallone Najlepsze filmy

Sylvester Stallone – biografia aktora, najlepsze filmy

Related Posts
Total
1
Share