Ridley Scott wyprodukuje film o burzy śnieżnej i szokującym odkryciu z dala od cywilizacji

Ridley Scott
Ridley Scott szykuje kolejny film – tym razem jako producent / Foto Prime: Wikimedia Commons

Ridley Scott wyprodukuje filmową adaptację książki Ragnara Jónassona “Outside”. Oryginał opowiada o grupie przyjaciół, którzy podczas wypadu w góry odkrywają tajemniczą chatę pośrodku niczego.

Ridley Scott szykuje nowy film. To adaptacja książki Ragnara Jónassona

“Outside” ukaże się w księgarniach dopiero pod koniec czerwca, a już teraz zapowiedziano, że powieść doczeka się ekranizacji. Literacki oryginał opowiada o czterech przyjaciołach, którzy próbują przetrwać podczas burzy śnieżnej. Trafiają na opuszczoną chatę łowiecką gdzieś pośrodku niczego. Wiedzą, że na zewnątrz czeka ich pewna śmierć; postanawiają więc włamać się do domu. Chcą przeczekać burzę i nad ranem udać się dalej, w poszukiwaniu najbliższego miasta. Nie spodziewają się, co znajdą wewnątrz chaty…

Akcja książki toczy się na islandzkim odludziu. Nie wiadomo, czy adaptacja Ridleya Scotta również byłaby osadzona w tym kraju. Za realizację filmowej wersji “Outside” będzie odpowiedzialne studio Scott Free Productions, a na stanowisko reżysera typowany jest Henrik Hansen, który pracował jako asystent Bilalla Fallaha przy akcyjniaku “Bad Boys for Life”.

Film sfinansuje studio Truenorth Productions; trwają negocjacje wytwórni z Hansenem. Autor książki Ragnar Jónasson powiedział, że współpraca ze Scottem to dla niego zaszczyt. “Deadline Hollywood” sugeruje, że pisarz może zająć jedno ze stanowisk producenckich lub będzie po prostu konsultantem w toku kręcenia filmu. “To będzie prawdziwa przygoda, nie mogę się doczekać” – dodaje Jónasson.

Previous Article
Officer Exchange John Cena

John Cena zagra w indyjsko-amerykańskiej komedii sensacyjnej "Officer Exchange"

Next Article
The Big Cigar André Holland

André Holland zagra Hueya P. Newtona, założyciela partii Czarnych Panter

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share