Kulturysta Abdulhadi Al-Khayat w nowym rip-offie serii “Rambo”

Second Blood 2
Second Blood 2 – Abdulhadi Al-Khayat jako “podróbka” Johna Rambo / Foto: Facebook.com/AbdulhadiAlKhayatMachoBrute

Mistrz świata w kulturystyce, Abdulhadi Al-Khayat, wcieli się w Yousefa Rambu w filmie akcji “Second Blood 2”. Jego bohater będzie kuwejckim odpowiednikiem ikonicznego Johna Rambo, którego grał Sylvester Stallone. Ponoć arabski akcyjniak ukaże się już w przyszłym roku.

Second Blood 2 – powstał film o “kuwejckim Rambo”. W roli głównej Abdulhadi Al-Khayat

Na początek garść podstawowych informacji. Abdulhadi Al-Khayat w 2015 roku został uhonorowany przez federację IFBB złotym medalem dla najlepszego kulturysty świata. Parokrotnie był też mistrzem Azji w kulturystyce amatorskiej, stawał na podium i zdobywał medale również w Liverpoolu i Tampie. Zawodowo jest komandosem, oficerem w służbach specjalnych Kuwejtu.

W 2015 roku media informowały, że utytułowany kulturysta debiutuje jako aktor. To wtedy po raz pierwszy usłyszeliśmy o filmie “Second Blood” w reżyserii Fawziego Al-Khatiba, gdzie potężny Al-Khayat (178 cm, 120 kg żywej wagi, 50 cm w obwodzie bicepsa) miał zagrać Yousefa Rambu – postać inspirowaną przez Johna Rambo.

W maju 2016 Al-Khayat sam informował na Instagramie, że film ukaże się jesienią i ponoć premiera faktycznie miała miejsce w listopadzie. Dlaczego “ponoć”? “Second Blood” nie ma wystawionej średniej oceny w serwisie IMDb, a samego tytułu próżno szukać na platformach streamingowych. Na IMDb widnieje informacja, że film miał ukazać się w Iranie pod tytułem “Rambo V”, ale plany pokrzyżowało bankructwo wytwórni. Ponoć obraz mieli okazję obejrzeć widzowie kilku kin azjatyckich, do których trafiły kopie “Second Blood”, lecz szerszą dystrybucję wstrzymano.

Teraz na facebookowym profilu fanowskim Abdulhadiego Al-Khayata pojawił się post sugerujący, że sequel “Second Blood” może ukazać się w 2023 roku – prawdopodobnie w pakiecie razem z “jedynką”.

Second Blood 2

Czytaj też: Aktorzy-kulturyści. Sportowcy sylwetkowi, którzy zaczęli grać w filmach

Second Blood 2 – premiera w okolicy 2023 r.

W filmie “Second Blood” z 2016 r. Abdulhadi Al-Khayat miał pojawić się jako Yousef Rambu – doskonale wyszkolony szpieg i były komandos wykonujący tajną misję na zapomnianej azjatyckiej wyspie. Żołnierz ma odbić wpływowych polityków, którzy przetrzymywani są jako zakładnicy przez szajkę terrorystyczną. Rambu to były członek sił specjalnych, który w przeszłości wpadł w zasadzkę i trafił do obozu jenieckiego chińskiego wywiadu. Był poddawany brutalnym torturom przez wiele miesięcy, co sprawiło, że uodpornił się na ból, stając się nieustraszonym wojownikiem.

Obsadę “Second Blood” zasilają także Ranaa Ghandour, Abdullah Bakhsh, Fatima Al Marzooqi, Mojeb Al-Qabandi, Massouma i Keyan Tanvir.

Previous Article
Jamie Lee Curtis Najlepsze filmy

Jamie Lee Curtis – biografia aktorki, najlepsze filmy

Next Article
Gran Turismo David Harbour

Gwiazdor "Stranger Things" David Harbour zagra w ekranizacji znanej gry

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share