“The End We Start From”: Cumberbatch w obsadzie; pierwsze zdjęcie z filmu

The End We Start From Benedict Cumberbatch
The End We Start From Benedict Cumberbatch w obsadzie filmu / Foto: “The Late Late Show with James Corden” – kanał na YouTubie

“The End We Start From” to tytuł nowego dramatu w reżyserii Mahalii Belo, w którym rolę główną gra Jodie Comer. Do obsady filmu właśnie dołączył Benedict Cumberbatch; mamy też pierwsze oficjalne zdjęcie z udziałem głównej bohaterki.

The End We Start From Benedict Cumberbatch w obsadzie filmu z Jodie Comer

Film “The End We Start From” będzie apokaliptycznym thrillerem o kobiecie, która próbuje przetrwać w Londynie mierzącym się z katastrofą powodziową. Została ona młodą matką i zrobi wszystko, by ocalić swoją rodzinę. Jodie Comer występuje w roli przodującej, a na ekranie będzie jej partnerował słynny filmowy Doktor Strange – Benedict Cumberbatch.

Oto, jak prezentuje się bohaterka grana przez Jodie Comer w filmie:

Poza Comer i Cumberbatchem w “The End We Start From” grają także Katherine Waterston (“Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”), Mark Strong (“Kingsman: Złoty krąg”), Joel Fry (“Gra o tron”), Gina McKee (“Notting Hill”) i Nina Sosanya (“To właśnie miłość”). Reżyserka Mahalia Belo pracowała niedawno przy miniserialu “The Long Song”, który zdobył nominację do nagrody BAFTA.

Zdjęcia do filmu już oficjalnie wystartowały i powstają w Londynie. Scenariusz bazuje na powieści autorstwa Megan Hunter i został napisany przez Alice Birch. Wśród producentów “The End We Start From” znajdują się Adam Ackland, Leah Clarke, Amy Jackson, Sophie Hunter i Liza Marshall. Producentami wykonawczymi są Cumberbatch, Comer, Strong i Sébastien Raybaud.

Czytaj też: “American Horror Story”, sezon 11. – obsada. Kto zagra w nowej serii?

Previous Article
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" - serial doczeka się 2. sezonu

Next Article
The Dating Game Anna Kendrick

Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka thrillerem "The Dating Game"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share