“The End We Start From”: Cumberbatch w obsadzie; pierwsze zdjęcie z filmu

The End We Start From Benedict Cumberbatch
The End We Start From Benedict Cumberbatch w obsadzie filmu / Foto: “The Late Late Show with James Corden” – kanał na YouTubie

“The End We Start From” to tytuł nowego dramatu w reżyserii Mahalii Belo, w którym rolę główną gra Jodie Comer. Do obsady filmu właśnie dołączył Benedict Cumberbatch; mamy też pierwsze oficjalne zdjęcie z udziałem głównej bohaterki.

The End We Start From Benedict Cumberbatch w obsadzie filmu z Jodie Comer

Film “The End We Start From” będzie apokaliptycznym thrillerem o kobiecie, która próbuje przetrwać w Londynie mierzącym się z katastrofą powodziową. Została ona młodą matką i zrobi wszystko, by ocalić swoją rodzinę. Jodie Comer występuje w roli przodującej, a na ekranie będzie jej partnerował słynny filmowy Doktor Strange – Benedict Cumberbatch.

Oto, jak prezentuje się bohaterka grana przez Jodie Comer w filmie:

Poza Comer i Cumberbatchem w “The End We Start From” grają także Katherine Waterston (“Fantastyczne zwierzęta: Tajemnice Dumbledore’a”), Mark Strong (“Kingsman: Złoty krąg”), Joel Fry (“Gra o tron”), Gina McKee (“Notting Hill”) i Nina Sosanya (“To właśnie miłość”). Reżyserka Mahalia Belo pracowała niedawno przy miniserialu “The Long Song”, który zdobył nominację do nagrody BAFTA.

Zdjęcia do filmu już oficjalnie wystartowały i powstają w Londynie. Scenariusz bazuje na powieści autorstwa Megan Hunter i został napisany przez Alice Birch. Wśród producentów “The End We Start From” znajdują się Adam Ackland, Leah Clarke, Amy Jackson, Sophie Hunter i Liza Marshall. Producentami wykonawczymi są Cumberbatch, Comer, Strong i Sébastien Raybaud.

Czytaj też: “American Horror Story”, sezon 11. – obsada. Kto zagra w nowej serii?

Previous Article
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2

"Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny" - serial doczeka się 2. sezonu

Next Article
The Dating Game Anna Kendrick

Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka thrillerem "The Dating Game"

Related Posts
Total
0
Share