“Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny” – serial doczeka się 2. sezonu

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2
Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2. powstanie! / Foto: HBO Max

Serial “Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny”, który nadawany był przez HBO Max, doczeka się 2. sezonu. Produkcja Roberto Aguirre-Sacasy i Lindsay Calhoon Bring zaintrygowała widzów popularnej platformy streamingowej i zebrała całkiem pokaźne grono fanów.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny Sezon 2. zamówiony przez HBO Max!

Showrunnerzy, Aguirre-Sacasa i Calhoon Bring, wydali oficjalne oświadczenie z podziękowaniami za przedłużenie emisji serialu. Czytamy w nim:

— Jesteśmy bardziej niż podekscytowani, że będziemy mogli dalej opowiadać naszą historię z udziałem wspaniałej grupy “kłamczuch”. Będziemy bliżej poznawać ich przyjaźnie, romanse, sekrety; jeszcze bardziej zapracują sobie one na status królowych krzyku! Jesteśmy dozgonnie wdzięczni fanom, którzy pokochali tę nową, horrorową wersję “Słodkich kłamstewek”, a także naszym partnerom z HBO Max, Warner Bros. Television i Alloy Entertainment. Zgodnie z tym, co powiedziała Tabby, “kroi nam się sequel!”.

“Grzech pierworodny” bazuje na serialu “Słodkie kłamstewka”, który był wielkim hitem telewizyjnym i doczekał się aż siedmiu sezonów. Przebój pociągnął za sobą dwie kolejne pozycje z serii (“Pretty Dirty Secrets” oraz “Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki”). Czwarta część serialowego cyklu to właśnie “Original Sin”, który ukazał się na platformie HBO Max pod koniec lipca.

Pierwszy sezon serialu liczył dziesięć odcinków. Każdy był w swoim założeniu slasherem, w którym wykorzystano elementy młodzieżowego dramatu i serialu inicjacyjnego. Finał serii pierwszej obejrzeliśmy 18 sierpnia. Zakończenie było cliffhangerowe; można było przewidzieć, że twórcom zależy na kontynuacji wątku.

Aguirre-Sacasa – który pracował też przy “Glee” czy “Riverdale” – powiedział, że ma już “wstępny plan” na drugi sezon. Zapewnił też, że bohaterkami dalszych odcinków ponownie będą Imogen (Bailee Madison), Tabby (Chandler Kinney), Faran (Zaria), Mouse (Malia Pyles) i Noa (Maia Reficco). Prawdopodobny jest też powrót Mallory Bechtel w roli Kelly Beasley.

“Są różne ‘miejsca’, które nasze bohaterki mogą odwiedzić. Widzów czeka dużo nowych zagadek i dużo okazji do podskoczenia w fotelu”, zapewnia showrunner.

Previous Article
Śubuk Zwiastun

Zwiastun filmu "Śubuk" od twórców "Bożego Ciała"

Next Article
The End We Start From Benedict Cumberbatch

"The End We Start From": Cumberbatch w obsadzie; pierwsze zdjęcie z filmu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share