Reklama

Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka thrillerem “The Dating Game”

The Dating Game Anna Kendrick
The Dating Game Anna Kendrick debiutuje jako reżyserka / Foto: Wikimedia Commons; Red Carper Report

Anna Kendrick wkracza na plan zdjęciowy – tym razem stanie jednak za kamerą. Popularna aktorka jest reżyserką dreszczowca “The Dating Game”. Będzie to zainspirowana autentycznymi wydarzeniami opowieść ku przestrodze o młodej kobiecie, która uczestnicząc w telewizyjnym show, poznaje czarującego… psychopatę.

The Dating Game Anna Kendrick reżyseruje thriller o upiornym fotografie

W filmie Anny Kendrick przytoczone zostaną losy Rodneya Alcali – mordercy, który uczestniczył w programie telewizyjnym “The Dating Game”, gdzie przedstawiono go jako wziętego fotografa. Miało to miejsce w 1978 roku, był to program randkowy. Niejaka Cheryl Bradshaw – inna uczestniczka – wybrała Rodneya jako idealnego kandydata na randkę. Był bowiem przystojny, charyzmatyczny, miał błysk w oku. To, czego Cheryl nie wiedziała o młodym artyście, to że w istocie jest on doskonale zakamuflowanym seryjnym zabójcą.

Rolę nieświadomej zagrożenia Bradshaw zagra sama Anna Kendrick, która będzie też jedną z producentek filmu. Stanowisko producenckie zajmie też Roy Lee – twórca licznych horrorów. “The Dating Game” znajduje się na etapie preprodukcji, a pierwszy klaps na planie zdjęciowym padnie już wkrótce, pod koniec przyszłego miesiąca.

“Pokochałam scenariusz tego filmu w pierwszej chwili, gdy trafił w moje ręce”, zadeklarowała Anna Kendrick. “Cieszę się, że dostałam rolę Cheryl, ale poczułam z nią też autentyczną więź. Czuję się powiązana z tą historią, z tonem filmu, z tematyką ogniskującą się wokół intymności i kwestii płciowych. Kiedy pojawiła się możliwość wyreżyserowania tego projektu, od razu z niej skorzystałam.”

Kendrick zadebiutuje tym filmem w roli reżyserki. Jako aktorka ma na koncie takie hity jak “Zwyczajna przysługa”, “Randka na weselu”, “Tajemnice lasu”, “Bogowie ulicy” czy seria “Pitch Perfect”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Previous Article
The End We Start From Benedict Cumberbatch

"The End We Start From": Cumberbatch w obsadzie; pierwsze zdjęcie z filmu

Next Article
Borderline Samara Weaving

Samara Weaving zagra stalkowaną gwiazdę popu w thrillerze "Borderline"

Related Posts
Total
1
Share