Vanessa Kirby w obsadzie nowego filmu Ridleya Scotta. Zastąpi Jodie Comer

Kitbag Vanessa Kirby
Kitbag Vanessa Kirby w obsadzie filmu? / Foto Prime: Wikimedia Commons

Ridley Scott upatrzył sobie Vanessę Kirby jako kandydatkę do obsady w swoim nowym filmie. Mowa o projekcie “Kitbag”, który opowie o losach francuskiego dowódcy wojskowego Napoleona. Główna rola powędrowała do Joaquina Phoenixa (“Joker”).

Kitbag Vanessa Kirby prawdopodobnie zagra w filmie Ridleya Scotta

W filmie “Kitbag”, opowiadającym o Napoleonie Bonapartem, rolę główną zagra Joaquin Phoenix. Vanessa Kirby negocjuje obecnie warunki współpracy z Ridleyem Scottem. Ma zastąpić inną aktorkę, Jodie Comer, która zrezygnowała ze swojej roli z powodu innych zobowiązań zawodowych. Kirby ma zagrać cesarzową francuską – Józefinę de Beauharnais. Zdjęcia do projektu ruszają wiosną tego roku. Jeśli uda się podpisać kontrakt, na planie zawita też Kirby – znana m.in. z filmu “Czas na miłość”. 33-latka występowała też jako księżniczka Małgorzata w serialu “The Crown”.

Zgodnie z zapowiedzią Ridleya Scotta “Kitbag” będzie “oryginalnym i bardzo osobistym wglądem w życie prywatne Napoleona Bonapartego”. Projekt ma skupić się na młodzieńczych latach francuskiego męża stanu i jego drodze do władzy. W obsadzie filmu znajdują się – poza Phoenixem i prawdopodobnie też Kirby – Youssef Kerkour oraz Liam Edwards. Scenariusz przygotował David Scarpa. Ten sam fabularzysta szykuje skrypt nadchodzącego widowiska o Kleopatrze.

Previous Article
Archive 81 Zwiastun

Nowy serial serwisu Netflix: "Archive 81" od Jamesa Wana. Zobacz zwiastun

Next Article
Biały Lotos Michael Imperioli

Gwiazdor "Rodziny Soprano" Michael Imperioli pojawi się w 2. sezonie "Białego Lotosu"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share