Scott Adkins tłucze się z klaunem na Malcie. Zwiastun “Accident Man 2”

Accident Man: Hitman's Holiday Zwiastun
Accident Man: Hitman’s Holiday Zwiastun filmu / Foto: Samuel Goldwyn Films, Wonder Street, Six Demon, LINK Entert.

Już jest: oficjalny zwiastun wyczekiwanego filmu akcji “Accident Man: Hitman’s Holiday” (“Pan «Wypadek» 2”) ukazał się na YouTubie. Uwagę zwraca nietypowa sceneria – sequel toczy się na malowniczej i słonecznej Malcie. Kontynuację hitu ze Scottem Adkinsem obejrzymy już w połowie przyszłego miesiąca.

Accident Man: Hitman’s Holiday Zwiastun sequela ze Scottem Adkinsem

Zwiastun “Accident Man: Hitman’s Holiday” pojawił się na YouTubie oraz na oficjalnym profilu Scotta Adkinsa w serwisie Instagram, gdzie gwiazdor napisał:

— Pan “Wypadek” powraca. Tym razem musi pokonać czołowych zabójców na zlecenie, by ochronić niewdzięcznego syna pewnego mafijnego bossa, ocalić życie jego jedynego przyjaciela i odnowić jego związek z ojcem. (…)

Post na Instagramie zyskał już ponad 14,2 tys. polubień i zdobył pozytywne komentarze między innymi od: kolegi Adkinsa z planu, Petera Lee Thomasa (“Jestem wdzięczny, że byłem częścią tego projektu. Dzięki, bracie!”); aktorki Sarah Chang (“Dziękuję, że mogłam zagrać Wong Siu-Ling”) oraz kulturysty Adela Wawana (z którym Adkins nakręcił w przeszłości reklamę suplementów Wawan Protein; klip do obejrzenia poniżej).

W maju Scott Adkins mocno hype’ował swój nadchodzący projekt; powiedział nawet, że “będzie to najlepszy film z gatunku sztuk walki 2022 roku”. Czy słowa gwiazdora wiele mają wspólnego z prawdą – przekonamy się 14 października, kiedy obraz ukaże się w kinach i na VOD, na razie niestety poza granicami naszego kraju.

W obsadzie sequela znajdują się Ray Stevenson, Perry Benson, Beau Fowler, Sarah Chang, Faisal Mohammed i Adam Basil. Zdjęcia były realizowane na malowniczej Malcie, w tym w Valletcie. Za reżyserię odpowiadają George Kirby i Harry Kirby. Uwagę w zwiastunie zwraca scena, w której główny bohater staje do pojedynku z morderczym klaunem o imieniu Poco. Sequel zapowiada się na szalony i pełen wysokooktanowej akcji.

Filmografię Scotta Adkinsa zamyka hit Netfliksa “Dzienna zmiana”. W przyszłym roku aktor pojawi się w czwartej odsłonie serii o Johnie Wicku.

Poniżej wspomniana reklama z udziałem Adela Wawana, w której Adkins, jako Yuri Boyka, jest torturowany dla informacji i pytany o… odżywki.

Previous Article
Tulsa King Zwiastun

Zwiastun serialu "Tulsa King" ze Stallone'em

Next Article
Śubuk Zwiastun

Zwiastun filmu "Śubuk" od twórców "Bożego Ciała"

Related Posts
Total
0
Share