Scott Adkins mówi wprost: “«Accident Man 2» będzie najlepszym filmem sztuk walki 2022 roku”

Accident Man 2
Accident Man 2 zachwyci widzów. Scott Adkins o sequelu / Foto: Millennium Films, Undisputed 3 Productions

Scott Adkins promuje swój nadchodzący film – “Accident Man 2”. Pierwsza odsłona serii, pt. “Pan «Wypadek»”, ukazała się cztery lata temu i zaskarbiła sobie bardzo pozytywne recenzje krytyków. Zdaniem lubianego aktora i zarazem mistrza sztuk walki “dwójka” przejdzie najśmielsze oczekiwania widzów i okaże się jeszcze lepsza.

Accident Man 2 zachwyci widzów. Scott Adkins o sequelu

Scott Adkins opublikował w mediach społecznościowych promocyjną grafikę, która przedstawia bohatera serii “Accident Man”, Mike’a Fallona. To rysunek, którego autorem jest zaprzyjaźniony z gwiazdorem Shaolin Jaa. Adkins hucznie obwołał nadchodzący sequel jako spektakularne widowisko, które każdy musi obejrzeć. W poście na Twitterze napisał: “To będzie najlepszy film z gatunku sztuk walki w tym roku! Przygotujcie się. #AccidentMan2”

Wpis z grafiką na Instagramie zebrał dotąd 26 tys. polubień i został skomentowany między innymi przez aktora Iko Uwaisa, sportowca Samuela Ericssona czy aktora i kaskadera Emiliena De Falco.

“Pan «Wypadek»” opowiadał on o Mike’u Fallonie – płatnym zabójcy, który postanawia zemścić się na osobach odpowiedzialnych za śmierć jego ukochanej. Adkins był też współautorem scenariusza i producentem filmu, który zyskał ciepłe recenzje krytyków (83 proc. pozytywnych głosów w serwisie Rotten Tomatoes). Obraz stał się jednym z najlepiej ocenionych w filmografii Adkinsa, obok tytułu z 2013 roku – “Ninja: Cień łzy”.

Produkcja sequela – “Accident Man 2” – ruszyła w listopadzie ubiegłego roku na Malcie, między innymi w malowniczej Valletcie. Obecnie kontynuacja znajduje się na etapie postprodukcji i powinna ukazać się jesienią 2022 roku. Adkins już parę miesięcy temu gorąco polecał swój nadchodzący film fanom. W jego marcowym tweecie czytamy: “Jeśli jesteście zwolennikami sztuk walki i obłędnych, komediowych filmów akcji, jestem pewien, że pokochacie ten projekt”.

Obsadę zasilają Adkins, Ray Stevenson, Zara Phythian, Beau Fowler, Sarah Chang i Faisal Mohammed.

Scott Adkins jest posiadaczem czarnego pasa w kick-boxingu, jiu-jitsu, taekwondo, wushu oraz judo. Światowy rozgłos przyniosła mu rola Boyki w filmach z serii “Champion” (oryg. “Undisputed”).

Previous Article
Terror Train Remake

Powstał remake "Terroru w pociągu" - zobacz zwiastun. Znamy datę premiery na VOD

Next Article
Zwyczajna przysługa 2

Anna Kendrick i Blake Lively powrócą w kontynuacji "Zwyczajnej przysługi"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share