Jonathan Majors gwiazdą dramatu o tematyce kulturystycznej

Magazine Dreams Jonathan Majors
Magazine Dreams Jonathan Majors zagra kulturystę / Foto: Instagram – @welovejonathanmajors; @michaelbjordandiaries

Jonathan Majors (“Pięciu braci”, “Kraina Lovecrafta”) jest gwiazdą nadchodzącego dramatu “Magazine Dreams”, który ma być poświęcony tematyce kulturystycznej. Obraz reżyseruje Elijah Bynum – twórca kryminału “Hot Summer Nights” z Timothée’em Chalametem i Maiką Monroe.

Magazine Dreams Jonathan Majors w roli kulturysty

Jonathan Majors pojawi się w filmie w roli przodującej, jako Killian – czarnoskóry kulturysta-amator, który próbuje odnaleźć związek z człowieczeństwem w odczłowieczonym świecie pełnym przemocy. Projekt ma skupić się też na temacie sławy i dążenia do perfekcji na scenie kulturystycznej. Opis fabuły jest enigmatyczny, a konkretne szczegóły narracyjne nie zostały dotąd ujawnione.

Będzie to kolejna stricte fizyczna rola Jonathana Majorsa, który zagrał też w dramacie sportowym “Creed III”, wcielając się w bokserskiego rywala Adonisa Creeda (Michael B. Jordan). Na potrzeby tej roli Majors przeszedł niezwykłą metamorfozę sylwetkową, mocno rozwijając swoją muskulaturę. To z kolei okazało się przydatne, gdy otrzymał angaż do filmu “Magazine Dreams”.

“Creed III” ukaże się w kinach 3 marca 2023 r. “Magazine Dreams” nie ma obecnie wyznaczonej daty premiery. Obsadę aktorską drugiego z tych filmów uzupełniają: Haley Bennett (“Niedosyt”), Taylour Paige (“Hit the Floor”), Bradley Stryker (“Diabeł w Ohio”), Sophia Bui, Jeffrey Johnson oraz autentyczni kulturyści – Michael O’Hearn i Mark Rhino Smith.

Elijah Bynum jest nie tylko reżyserem, ale też scenarzystą. Jednym z producentów “Magazine Dreams” jest nominowany do Oscara Dan Gilroy, który pracował między innymi przy takich hitach jak “Wolny strzelec”, “Kong: Wyspa Czaszki” czy “Dziedzictwo Bourne’a”.

Czytaj też: Kristen Stewart w “romantycznym thrillerze” studia A24 o mrocznej stronie… kulturystyki

Previous Article
Gliniarz z Beverly Hills 4 Joseph Gordon-Levitt

"Gliniarz z Beverly Hills 4": Joseph Gordon-Levitt w obsadzie

Next Article
Home Before Dark Patrick Brice

Reżyser "Dziwaka" pracuje nad swoim kolejnym horrorem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share