Jonathan Majors gwiazdą dramatu o tematyce kulturystycznej

Magazine Dreams Jonathan Majors
Magazine Dreams Jonathan Majors zagra kulturystę / Foto: Instagram – @welovejonathanmajors; @michaelbjordandiaries

Jonathan Majors (“Pięciu braci”, “Kraina Lovecrafta”) jest gwiazdą nadchodzącego dramatu “Magazine Dreams”, który ma być poświęcony tematyce kulturystycznej. Obraz reżyseruje Elijah Bynum – twórca kryminału “Hot Summer Nights” z Timothée’em Chalametem i Maiką Monroe.

Magazine Dreams Jonathan Majors w roli kulturysty

Jonathan Majors pojawi się w filmie w roli przodującej, jako Killian – czarnoskóry kulturysta-amator, który próbuje odnaleźć związek z człowieczeństwem w odczłowieczonym świecie pełnym przemocy. Projekt ma skupić się też na temacie sławy i dążenia do perfekcji na scenie kulturystycznej. Opis fabuły jest enigmatyczny, a konkretne szczegóły narracyjne nie zostały dotąd ujawnione.

Będzie to kolejna stricte fizyczna rola Jonathana Majorsa, który zagrał też w dramacie sportowym “Creed III”, wcielając się w bokserskiego rywala Adonisa Creeda (Michael B. Jordan). Na potrzeby tej roli Majors przeszedł niezwykłą metamorfozę sylwetkową, mocno rozwijając swoją muskulaturę. To z kolei okazało się przydatne, gdy otrzymał angaż do filmu “Magazine Dreams”.

“Creed III” ukaże się w kinach 3 marca 2023 r. “Magazine Dreams” nie ma obecnie wyznaczonej daty premiery. Obsadę aktorską drugiego z tych filmów uzupełniają: Haley Bennett (“Niedosyt”), Taylour Paige (“Hit the Floor”), Bradley Stryker (“Diabeł w Ohio”), Sophia Bui, Jeffrey Johnson oraz autentyczni kulturyści – Michael O’Hearn i Mark Rhino Smith.

Elijah Bynum jest nie tylko reżyserem, ale też scenarzystą. Jednym z producentów “Magazine Dreams” jest nominowany do Oscara Dan Gilroy, który pracował między innymi przy takich hitach jak “Wolny strzelec”, “Kong: Wyspa Czaszki” czy “Dziedzictwo Bourne’a”.

Czytaj też: Kristen Stewart w “romantycznym thrillerze” studia A24 o mrocznej stronie… kulturystyki

Previous Article
Gliniarz z Beverly Hills 4 Joseph Gordon-Levitt

"Gliniarz z Beverly Hills 4": Joseph Gordon-Levitt w obsadzie

Next Article
Home Before Dark Patrick Brice

Reżyser "Dziwaka" pracuje nad swoim kolejnym horrorem

Related Posts
Total
0
Share