Zwiastun serialu “Tulsa King” ze Stallone’em

Tulsa King Zwiastun
Tulsa King Zwiastun #2 / Foto: 101 Studios, Paramount+, MTV Entertainment Studios

“Tulsa King” to tytuł nadchodzącego serialu Paramount+ z udziałem Sylvestra Stallone’a. Gwiazdor serii “Rocky” oraz “Rambo” wciela się w mafijnego capo, który przenosi się z Nowego Jorku do Oklahomy, by tam prowadzić działalność przestępczą. Premiera za dwa miesiące; mamy nowy zwiastun.

Tulsa King Zwiastun serialu kryminalnego ze Stallone’em

Serial “Tulsa King” zadebiutuje na platformie Paramount+ 13 listopada tego roku, tego samego dnia co wyczekiwany, piąty sezon “Yellowstone”. Sylvester Stallone pojawia się w serialu jako Dwight Manfredi, pseudonim “Generał”. Aktor gra nowojorskiego gangstera, który zmuszony jest do przeprowadzki daleko od Wielkiego Jabłka. Zamieszkuje w tytułowej Tulsie, w stanie Oklahoma. Okazuje się, że nawet z dala od centrum mafijnego biznesu “Generał” będzie w stanie pokazać wszystkim, kto tu rządzi.

Serial był początkowo przedstawiany jako “Kansas City” i to w tym mieście miała być osadzona jego akcja. Na początku 2022 r. zmieniono mu tytuł i przepisano odrobinę koncept. Z początku w serialu miał wystąpić Billy Bob Thornton, ale najprawdopodobniej opuścił szeregi obsady. W serialu występują Stallone, Max Casella, Dana Delany, Domenick Lombardozzi, Vincent Piazza, Garrett Hedlund, Annabella Sciorra, Jay Will, A.C. Peterson, Andrea Savage i Martin Starr.

Zdjęcia do “Tulsa King” były kręcone od marca aż do końca sierpnia. Scenarzystami są Taylor Sheridan i Terence Winter (twórca “Zakazanego imperium”). Stanowiska producenckie piastują Stallone, Winter, Sheridan, Bob Yari i Allen Coulter.

Komentarze pod zwiastunem na YouTubie są przeważająco pozytywne, a projekt porównywany jest do kryminału “Dorwać Cartera” z 2000 roku, w którym grał, oczywiście, Stallone.

Previous Article
Sympathy for the Devil Nicolas Cage

Nicolas Cage i Joel Kinnaman w thrillerze "Sympathy for the Devil"

Next Article
Accident Man: Hitman's Holiday Zwiastun

Scott Adkins tłucze się z klaunem na Malcie. Zwiastun "Accident Man 2"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share