“Copenhagen Cowboy”: świeże spojrzenie na serial Nicolasa Windinga Refna

Copenhagen Cowboy
Copenhagen Cowboy Zapowiedź wideo serialu Nicolasa Windinga Refna / Foto: Netflix

Na youtubowym kanale “Netflix Nordic” pojawił się klip stanowiący świeże spojrzenie na serial “Copenhagen Cowboy”. Choć nie jest jego oficjalnym zwiastunem, a samej daty premiery nadal nie ujawniono, już teraz widać, że jest na co czekać. Projekt przygotował Nicolas Winding Refn.

Copenhagen Cowboy Zapowiedź wideo nowego serialu kryminalnego Netflixa

Nicolas Winding Refn jest doskonale znany za sprawą swoich “neonowych” dzieł jak “Drive”, “Tylko Bóg wybacza” czy adekwatnie zatytułowany “Neon Demon”. W przeszłości pracował już przy serialach (m.in. “Za starzy na śmierć”), ale najbardziej kojarzony jest z pełnymi blichtru produkcjami kinowymi. Wygląda na to, że jego “Copenhagen Cowboy” bliski będzie tym wysokobudżetowym dziełom.

Serial duńskiej produkcji zadebiutuje na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu w Wenecji, a następnie trafi na platformę streamingową Netflix. Kiedy – tego do tej pory nie ujawniono, ale możliwa jest premiera przed końcem roku. Zobaczcie nowy materiał wideo z “Copenhagen Cowboy”.

Na całość składa się sześć odcinków utrzymanych w klimacie neo-noir. To opowieść o tajemniczej młodej kobiecie imieniem Miu. Kobieta żyła w niewoli, ale wraca do świata – to dla niej nowy początek. Wkracza do kryminalnego półświatka Kopenhagi i szuka zemsty na tych, którzy odpowiedzialni są za jej krzywdę. Trafia na swoją dawną nemesis – Rakel.

W obsadzie “Copenhagen Cowboy” znajdują się między innymi Angela Bundalovic, Per Thiim Thim, Ramadan Huseini, Zlatko Buric i Fleur Frilund.

Czytaj też: “Gliniarz z Beverly Hills 4” – Joseph Gordon-Levitt w obsadzie

Previous Article
Klub Północny Heather Langenkamp

"Klub Północny": gwiazda "Koszmaru z ulicy Wiązów" w serialu Netfliksa

Next Article
Shazam! Gniew bogów Data premiery

Reżyser "Shazama 2" tłumaczy, co dzieje się z filmem

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share