“Klub Północny”: gwiazda “Koszmaru z ulicy Wiązów” w serialu Netfliksa

Klub Północny Heather Langenkamp
Klub Północny Heather Langenkamp zagrała w nowym serialu Netfliksa / Foto: New Line Cinema

Heather Langenkamp – gwiazda serii “Koszmar z ulicy Wiązów” – pojawi się w obsadzie serialu “Klub Północny” (oryg. “The Midnight Club”). Odcinkowa produkcja Mike’a Flanagana ukaże się na platformie Netflix dokładnie za miesiąc, 7 października i jest wyczekiwana przez fanów horroru.

Klub Północny Heather Langenkamp w obsadzie nowego serialu Netflixa

Heather Langenkamp debiutowała w wielkim świecie kina niedużymi rolkami u Francisa Forda Coppoli, w filmach “Rumble Fish” oraz “Outsiderzy”. Rok później przyszedł jej przełom – otrzymała angaż do slashera “Koszmar z ulicy Wiązów” (1984), gdzie zagrała główną bohaterkę, Nancy Thompson. W kultowym horrorze była prześladowana przez wyśnionego, paranormalnego mordercę – ikonicznego Freddy’ego Kruegera. Później powtórzyła swoją rolę w dwóch sequelach (“Koszmar z ulicy Wiązów 3”, “Nowy koszmar Wesa Cravena”).

Widywaliśmy ją jeszcze w kilku horrorowych produkcjach (“Zbrodnia ze snu” czy “American Horror Story: Freak Show”), ale nie zrobiła takiej kariery jak na przykład Jamie Lee Curtis, gwiazda “Halloween”. Teraz Langenkamp zagrała w serialu grozy Netfliksa “Klub Północny”. Aktorka pojawia się w nim jako doktor Georgia Stanton – tajemnicza lekarka pracująca w hospicjum dla młodzieży.

Poniżej pierwsze oficjalne spojrzenie na postać Stanton w serialu.

Serial “Klub Północny” (“The Midnight Club”) będzie liczył dziesięć odcinków. Wszystkie zadebiutują na Netfliksie 7 października 2022. W serialu poznamy grupę pięciu ciężko chorych pacjentów szpitala Brightcliffe. Spotykają się oni po północy, by we własnym gronie opowiadać upiorne historie. Pewnego wieczoru składają pakt – ten, kto pierwszy opuści ten świat, będzie komunikował się z resztą po swojej śmierci. Przychodzi nieszczęsny dzień, gdy jeden z pacjentów umiera. W szpitalu zaczyna dochodzić do dziwacznych, mrożących krew w żyłach zdarzeń.

Obsadę serialu zasilają Langenkamp, Zach Gilford, Iman Benson, Igby Rigney, Ruth Codd, Aya Furukawa, Annarah Cymone, Adia, William Chris Sumpter, Samantha Sloyan, Sauriyan Sapkota, Patricia Drake i William B. Davis.

Niedawno inny “weteran” serii “Koszmar z ulicy Wiązów” – Robert Englund – zagrał w serialu Netfliksa “Stranger Things”.

Previous Article
Harry Styles pluje na Chrisa Pine'a

Harry Styles splunął na Chrisa Pine'a. Ponoć "bronił" swojej dziewczyny

Next Article
Copenhagen Cowboy

"Copenhagen Cowboy": świeże spojrzenie na serial Nicolasa Windinga Refna

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share