“Hokus pokus 2”: pierwsze zdjęcie z Dougiem Jonesem

Hokus pokus 2 Doug Jones
Hokus pokus 2 Doug Jones na nowym zdjęciu z filmu / Foto: Disney+, “Entertainment Weekly”, David Kirschner Prod.

Billy Butcherson powraca. “Entertainment Weekly” podzieliło się pierwszym zdjęciem z udziałem Douga Jonesa z filmu “Hokus pokus 2”. Charakterystyczny aktor powtórzy rolę przyjaznego żywego trupa z najntisowego klasyku Disneya. Sequel ukaże się już pod koniec przyszłego miesiąca na Disney+.

Hokus pokus 2 Doug Jones na nowym zdjęciu z kontynuacji

W sieci pojawił się fotos produkcyjny z “Hokus pokus 2”. Widzimy na nim Douga Jonesa w roli Billy’ego Butchersona – byłego kochanka Winifred (Bette Midler), który został przez nią otruty, przyłapany na zdradzie. Billy znów wyłoni się z grobu, podobnie jak w pierwszej części “Hokus pokus”. Widzimy go na upiornym cmentarzysku, w iście halloweenowej scenerii.

Reżyserka sequela, Anne Fletcher, uważa powrót Billy’ego za surrealny, ale też “uderzający prosto w serce”. To jedna z bardziej lubianych i ikonicznych postaci z części pierwszej, a dla Douga Jonesa była przepustką do sławy i dalszych, legendarnych ról. Sam aktor zapowiada, że w “Hokus pokus 2” jego bohater otrzyma “szansę na zemstę”. W filmie Billy znów ukazany zostanie jako przyjazny zombie, a ponadto pokaże, że wciąż ma duszę człowieka.

Co ciekawe na planie kostiumograf założył Jonesowi na głowę tę samą perukę, którą nosił on trzydzieści lat temu, w pierwszym “Hokus pokus”. Peruka przetrwała blisko trzy dekady i była częścią wystawy filmowej.

“Hokus pokus 2” zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już 30 września. Film zapowiadany jest przez koncern Disneya jako “upiorny sequel halloweenowego klasyku”. Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powoduje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w najupiorniejszą noc roku.

W obsadzie Bette Midler, Sarah Jessica Parker, Kathy Najimy, Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo, Sam Richardson, Hannah Waddingham i Tony Hale.

Previous Article
Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera

Nowa odsłona serii "Rozmowy z mordercą" Netfliksa już w październiku

Next Article
Gliniarz z Beverly Hills 4 Joseph Gordon-Levitt

"Gliniarz z Beverly Hills 4": Joseph Gordon-Levitt w obsadzie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share