Pierwszy zwiastun “Hokus pokus 2”: powrót ikonicznych wiedźm

Hokus pokus 2 Zwiastun
Hokus pokus 2 Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Walt Disney Pictures, Disney+, David Kirschner Prod.

Tuż przed najbliższym halloween do życia przywrócone zostaną trzy żywe legendy – to siostry Sanderson, bohaterki filmu “Hokus pokus 2”. Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy wracają w swoich ikonicznych rolach sprzed blisko trzydziestu lat. Na kanale Walt Disney Studios w serwisie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji. Będzie się działo.

Hokus pokus 2 Zwiastun filmu (teaser)

Klip promocyjny na YouTubie to teaser filmu. Zaczyna się on od sceny z udziałem licealistek, które odprawiają zaklęcie. Wkrótce później rozstępuje się ziemia i w domyśle na jej powierzchnię wydostają się trzy złowrogie czarownice – siostry Sanderson. W ostatnim ujęciu z krótkiego zwiastuna bohaterki biorą udział w halloweenowym festynie. Zapytane, czy szukają sceny, na której miałyby wystąpić, odpowiadają: “zawsze”.

“Hokus pokus 2” zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już 30 września. Serwis dostępny jest w Polsce od połowy czerwca, więc premiera w naszym kraju jest niemal w stu procentach pewna. Film zapowiadany jest przez Disneya jako “upiorny sequel halloweenowego klasyku”. Wszyscy pokładają w nim wielkie nadzieje, ale powrót tercetu głównych aktorek uspokaja – z nimi na pokładzie kontynuacja musi się udać. Midler, Parker i Najimy stworzyły w pierwszym “Hokus pokus” role absolutnie ikoniczne. Cała trójka była zresztą za swoją pracę przy filmie nominowana do nagrody Saturna.

Reżyserką “Hokus pokus 2” jest Anne Fletcher, a za produkcję odpowiadają m.in. Adam Shankman i David Kirschner. W obsadzie, poza “czarującym” tercetem, znajdują się też Doug Jones, Sam Richardson, Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo i Froy Gutierrez. Fabuła filmu prezentuje się następująco:

– Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powoduje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w najupiorniejszą noc roku – halloween.

Czytaj też: Plotka – Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu “Hokus pokus 2”

Zobaczcie też świeżo udostępniony w mediach społecznościowych plakat promujący film “Hokus pokus 2”:

Previous Article
Christian Bale powróci jako Batman

Christian Bale ponownie w roli Batmana? Szczegóły "paktu" aktora z Nolanem

Next Article
Chris Hemsworth o nagiej scenie

Chris Hemsworth o nagiej scenie z "Thora 4": "To dla mnie spełnienie marzeń"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share