James Wan producentem serialu Disney+ o King Kongu

King Kong Serial
King Kong Serial dla Disney+ już wkrótce! / Foto: Legendary, Toho, Warner Bros. Pictures

James Wan wyprodukuje nowy serial dla platformy streamingowej Disney+. Będzie to nowa wersja przygód King Konga. W pracę przy serialu zaangażowane jest studio Wana – Atomic Monster. Co jeszcze wiemy o nowym, disnejowskim projekcie?

King Kong Serial platformy Disney+ w przygotowaniu

Wiadomo, że “King Kong” będzie serialem aktorskim i ma stanowić pomieszanie akcji z dramatem przygodowym. Klasyczna opowieść o olbrzymiej małpie zostanie przeniesiona we współczesne czasy. Część wydarzeń będzie toczyć się na legendarnej Wyspie Czaszki. Ponoć w serialu przedstawiony zostanie “nowy” King Kong – na razie nie sprecyzowano, co to oznacza.

Scenariusz nowego “King Konga” przygotuje Stephany Folsom, która jest twórczynią serialu “Paper Girls” i maczała palce przy niedawnym “Toy Story 4” (także Disneya). W serialu poznamy mitologię tytułowego bohatera, a także jego genezę. Serial ma posiadać wątki paranormalne; będzie odwoływał się do książek Meriana C. Coopera oraz Joego DeVito.

W prace nad serialem zaangażowano fundację chroniącą prawa autorskie Coopera. Producentami wykonawczymi “King Konga” będą Wan, Folson, Dannie Festa, Michael Clear i Rob Hackett; realizacją zajmą się studia Disney Branded Television, Atomic Monster i World Builder Entertainment. Serial nie będzie związany z filmami kinowymi wytwórni Legendary (z tak zwanego MonsterVerse).

Szczegóły fabularne trzymane są w tajemnicy, nie wybrano jeszcze obsady, a data premiery nie została ujawniona.

Previous Article
Megalopolis Aubrey Plaza

Aubrey Plaza gwiazdą nowego filmu Francisa Forda Coppoli

Next Article
Reboot filmu Trop

Reboot komedii "Trop" z Ryanem Reynoldsem ma nowego scenarzystę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share