Jamie Lee Curtis i Michelle Yeoh w zwiastunie obłędnego filmu wytwórni A24

Everything Everywhere All at Once Zwiastun
Everything Everywhere All at Once Zwiastun filmu / Foto Prime: A24, AGBO, Ley Line Entertainment, IAC Films

Jamie Lee Curtis (“Halloween zabija”) i Michelle Yeoh (“Przyczajony tygrys, ukryty smok”) wystąpiły w nowym filmie wytwórni A24, “Everything Everywhere All at Once”. Surrealistyczne dziwowisko osadzone w kilku alternatywnych rzeczywistościach właśnie doczekało się swojego pierwszego zwiastuna. I jest on absolutnie obłędny – w najlepszym ujęciu tego słowa.

Everything Everywhere All at Once Zwiastun szalonego filmu wytwórni A24

W reżyserowanym przez Daniela Kwana i Daniela Scheinerta obrazie Michelle Yeoh występuje w roli głównej – jako Evelyn Wang, starzejąca się imigrantka z Chin mieszkająca w USA. Kobieta uczestniczy w niesamowitej przygodzie, żyjąc w kilku różnych uniwersach i czasoprzestrzeniach. Poznaje inne życia, które mogłaby wieść gdzieś w alternatywnym świecie.

Studio A24 słynie z kinofilskich, art-house’owych produkcji. W przeszłości przedsiębiorstwo wydało tak wysublimowane tytuły, jak “Ex Machina”, “Pod skórą”, “Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii”, “Lobster”, “Lady Bird”“Climax”, “Midsommar” czy “Lighthouse”. Wygląda na to, że “Everything Everywhere All at Once” okaże się mocnym dodatkiem do imponującego katalogu wytwórni.

W filmie, poza Yeoh, pojawiają się Jamie Lee Curtis, znany z serialu “Glee” Harry Shum Jr., Jenny Slate, James Hong, Ke Huy Quan, Andy Le i Stephanie Hsu. Ostatnia z aktorek zastąpiła w swojej roli Awkwafinę, która musiała zrezygnować z udziału w projekcie (przez inne zobowiązania). Premierę “Everything Everywhere All at Once” zaplanowano na marzec 2022 roku.

Niedawny film studia A24, “Red Rocket”, zdobył dwie nominacje do nagród Independent Spirit (w tym za rolę główną Simona Reksa).

Everything Everywhere All at Once Zwiastun – wideo

Previous Article
Moonfall Scena otwierająca

WIDEO: 5 pierwszych minut z filmu "Moonfall" Rolanda Emmericha

Next Article
Archive 81 James Wan

James Wan wyprodukował nowy serial Netfliksa, "Archive 81". Premiera w styczniu

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share