“Halloween Ends” – zwiastun slashera z Jamie Lee Curtis

Halloween Ends Zwiastun
Halloween Ends Zwiastun filmu / Foto: Universal, Blumhouse, Miramax, Trancas International

Studio Blumhouse Productions udostępniło w sieci oficjalny zwiastun nadchodzącego horroru “Halloween Ends”, z udziałem Jamie Lee Curtis. Będzie to kolejna odsłona serii o zamaskowanym mordercy, Michaelu Myersie – ostatnia, jaka powstanie dzięki wytwórni Jasona Bluma.

Halloween Ends Zwiastun filmu – Michael Myers znów atakuje

Film “Halloween Ends” ukaże się już 14 października 2022 roku i pomyślany został jako wielki finał serii. Na stanowisku reżyserskim powraca David Gordon Green – twórca dwóch poprzednich części – a w roli przodującej znów wojuje Jamie Lee Curtis. W nowym horrorze Blumhouse’a i Universal Pictures 63-latka powraca jako Laurie Strode, która raz na zawsze chce rozprawić się z Michaelem Myersem. Zabił on bowiem jej przyjaciół i członków rodziny, a do tego od lat ostrzy swój nóż na samą Laurie. Zobaczcie oficjalny zwiastun.

W trailerze “Halloween Ends” nie brakuje wszystkiego tego, co miłośnicy serii lubią najbardziej. Znalazło się tu miejsce na sceny, w których Myers atakuje swoje ofiary na uliczkach Haddonfield, w ich własnych domach, a nawet w nieoświetlonych tunelach. Sporo uwagi w zwiastunie poświęcono też walce Michaela z Laurie – zapowiada się, że będzie ona iście epicka. Jamie Lee Curtis zapowiedziała, że “Halloween Ends” to ostatni film z cyklu o Myersie, w jakim ją zobaczymy.

Akcja nowej części dzieje się pięć lat po wydarzeniach z filmu “Halloween zabija” (2021). Laurie mieszka ze swoją wnuczką Allyson (Andi Matichak) i kończy pracę nad swoją książką – będzie ona pamiętnikiem ze wspomnieniami dawnych traum. Od lat nikt nie widział Michaela Myersa, ani o nim nie słyszał. Laurie nie boi się już Michaela i postanowiła się od niego uwolnić – chce żyć bez lęku i stresu, cieszyć się każdą chwilą. Pewnego dnia w Haddonfield niejaki Corey Cunningham (Rohan Campbell) zostaje oskarżony o to, że chciał zabić chłopca, którym się opiekował. Nad miasteczkiem znów unosi się widmo grozy i przemocy.

Reżyser David Gordon Green powiedział niedawno, że “Halloween Ends” będzie z jednej strony slasherem, a z drugiej – kinem coming-of-age o dojrzewaniu. Green przyznaje, że odsłonę “Halloween zabija” wyróżniała “cyrkowa wręcz przemoc” i obiecuje, że nowy film o Myersie będzie bliższy początkom serii.

Premierę “Halloween Ends” zaplanowano na 14 października. W filmie występują Jamie Lee Curtis, Andi Matichak, Kyle Richards, Nick Castle, Will Patton, James Jude Courtney i Omar Dorsey.

Previous Article
Najlepsze filmy z Viggo Mortensenem

Top 5: Najlepsze role w karierze Viggo Mortensena

Next Article
Smakosz 4 Zwiastun

"Smakosz 4" - pełny zwiastun. Creeper wrócił i jest głodny krwi

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share