Idris Elba zagra w filmie Netfliksa od twórcy “Deadpoola 2”

Bang! Idris Elba
Bang! Idris Elba w nowym filmie serwisu Netflix / Foto: Wikimedia Commons

Netflix zlecił wykonanie nowego thrillera o tematyce szpiegowskiej. Jego tytuł to “Bang!”, będzie on adaptacją komiksu, a w roli głównej zobaczymy Idrisa Elbę. Zwrot jest o tyle ciekawy, że o Elbie od lat plotkuje się, że zagra ikonicznego, ekranowego superszpiega – agenta 007, Jamesa Bonda.

Bang! Idris Elba gwiazdą nowego filmu szpiegowskiego na Netflixie

Wiadomo, że reżyserem film “Bang!” będzie David Leitch – twórca “Deadpoola 2” oraz spin-offu “Szybkich i wściekłych” pt. “Hobbs i Shaw”. Leitch nakręcił ostatnio film akcji “Bullet Train” z Bradem Pittem (premiera wkrótce). W tym momencie nie wiemy, kto jeszcze wystąpi w produkcji Netfliksa.

O czym opowie “Bang!”? Bohaterem będzie wspomniany już szpieg – wyjątkowo ceniony w swoim fachu. Pewna grupa terrorystyczna – bardziej kult – chce rozpętać apokalipsę. By to osiągnąć, zamierza wydać serię powieści, których celem jest wypranie mózgów czytelników. Grany przez Idrisa Elbę szpieg ma za zadanie wytropić lidera tej akcji i zabić go.

Będzie to adaptacja komiksu od wydawnictwa Dark Horse. Scenariusz przygotowują Matt Kindt oraz Zak Olkewicz, który niedawno napisał fabułę do slashera Netfliksa “Ulica Strachu – część 2: 1978” oraz innego filmu Leitcha, wspomnianego “Bullet Train”.

Wiadomo, że prace nad skryptem trwają, a zatem film znajduje się na wczesnym etapie przygotowań. Daty premiery nie ujawniono, bo wciąż nie wiadomo, kiedy ekipa wejdzie na plan zdjęciowy. Można zakładać, że film ukaże się na platformie Netflix pod koniec przyszłego roku lub na początku 2024.

Previous Article
The Pope's Exorcist Russell Crowe

Pierwsze spojrzenie na film "The Pope’s Exorcist". Russell Crowe jako ksiądz

Next Article
Double Fault Rebel Wilson

Rebel Wilson wystąpi w sportowej komedii od Paramountu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share