Pierwsze zdjęcia z filmu “Beast” z udziałem Idrisa Elby

Beast Idris Elba
Beast Idris Elba walczy z głodnym, afrykańskim lwem / Foto: Fandango, RVK Studios, Universal Pictures, Will Packer Prod., UIP

Na oficjalnym twitterowym profilu przedsiębiorstwa Fandango (które jest wydawcą serwisu Rotten Tomatoes) pojawiła się zapowiedź filmu “Beast”. Na pierwszym zdjęciu z thrillera z udziałem Idrisa Elby główny bohater przeżywa koszmar na jawie – kły ostrzy sobie na niego pewien wygłodniały drapieżca.

Beast Idris Elba kontra afrykański lew – pierwsze zdjęcia z filmu

Idris Elba występuje w thrillerze “Beast” jako doktor Nate Samuels – mężczyzna, który właśnie utracił ukochaną żonę. Wdowiec zabiera swoje dwie nastoletnie córki na wycieczkę do Afryki Południowej. Podróż przez dzikie rejony z wyjątkowej przygody zamienia się w dramatyczną walkę o przetrwanie. Turystów zaczyna bowiem terroryzować złakniony krwi i mięsa lew. Zobaczcie dwa pierwsze, kipiące od emocji fotosy z filmu:

Survivalowy dreszczowiec przygotowany został przez studio Universal Pictures i ukaże się latem tego roku – 11 sierpnia w Argentynie i Holandii, 19 sierpnia w USA i Hiszpanii. Poinformujemy Was o polskiej dacie premiery, gdy tylko będzie ona znana. Dystrybutorem filmu “Beast” w naszym kraju prawdopodobnie zostanie UIP (United International Pictures).

Ekranowe córki Idrisa Elby – Meredith i Norę – grają Iyana Halley oraz Leah Jeffries. Wiadomo, że w filmie wystąpił jeszcze Sharlto Copley (jako Martin Battles); obsadę zasilają też Mel Jarnson, Amara Miller, Dorian Hedgewood, Damon Burtley i Hudson Anne-Black. Za reżyserię mrożącego krew w żyłach widowiska odpowiada pochodzący z Reykjaviku Baltasar Kormákur. W przeszłości nakręcił on inny survivalowy projekt – “41 dni nadziei” (2018).

Dorobek Idrisa Elby zamyka film przygodowy “Sonic 2. Szybki jak błyskawica”, w którym gwiazdor podłożył głos jednej z postaci.

Previous Article
Szybcy i wściekli 10 Rita Moreno

Nowa postać i nowe nazwisko w "Szybkich i wściekłych 10". Poznajcie babcię Vina Diesela

Next Article
Robert Pattinson

Robert Pattinson i Toni Collette w nowym filmie Joon-ho Bonga

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share