ZWIASTUN: “Bullet Train” – kino sensacyjne z akcją w pociągu. Brad Pitt w obsadzie

Bullet Train Zwiastun
Bullet Train Zwiastun / Foto Prime: Sony Pictures, Columbia, 87North, CTB Inc., Hill District Media

“Puść w świat pokój, a wróci do ciebie”. To dumne hasło, wybrzmiewające ze zwiastuna filmu “Bullet Train”, jak ulał pasuje do obecnej sytuacji na Ukrainie. A właściwie chcielibyśmy, żeby pasowało. Widowiskowy film akcji z udziałem Brada Pitta oraz Sandry Bullock właśnie trafił do sieci i jedno jest pewne – na lipcową premierę warto czekać.

Bullet Train Zwiastun “pociągowego” filmu akcji z Bradem Pittem

Film “Bullet Train” nakręcony został przez Davida Leitcha – byłego eksperta od kaskaderstwa, który został wziętym reżyserem. Dorobek 46-latka zasilają takie przeboje, jak “Deadpool 2”, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” oraz “Atomic Blonde”. Leitch to również producent wykonawczy serii o Johnie Wicku. Nowość od amerykańskiego reżysera zadebiutuje na ekranach kin już w połowie lipca 2022 roku.

Film “Bullet Train” toczy się w Japonii i opowie o pięciu zabójcach, którzy wkraczają na pokład superszybkiego pociągu osiągającego prędkość ponad 300 km/h. Podróż okaże się skrajnie niebezpieczna, a jej finał może przynieść szokujące niespodzianki. Ponoć widowisko inspirowane było “kolejowymi” akcyjniakami z lat dziewięćdziesiątych (jak “Speed: Niebezpieczna prędkość” czy “Liberator 2”).

Zwiastun ma formę krótkiego teasera. Kończy go ujęcie na pokrwawionego i poobijanego Brada Pitta, który siedzi wygodnie w pociągowym fotelu, o skwaszonej minie. W obsadzie znajdują się także Sandra Bullock, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Zazie Beetz, Brian Tyree Henry, Masi Oka i raper oraz wokalista Bad Bunny. Jednym z producentów “Bullet Train” jest Antoine Fuqua (“Do utraty sił”).

Scenariusz filmu napisał Zak Olkewicz – autor skryptu do netfliksowego slashera, “Ulicy Strachu – części 2: 1978”.

Bullet Train Zwiastun – wideo

Previous Article
AnnaLynne McCord List do Putina

AnnaLynne McCord żałuje, że nie jest matką Putina, bo wtedy nauczyłaby go miłości i pokoju

Next Article
Mój dług Premiera

Premiera w kinach: "Mój dług", dramat o życiu Sławomira Sikory

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share