ZWIASTUN: “Bullet Train” – kino sensacyjne z akcją w pociągu. Brad Pitt w obsadzie

Bullet Train Zwiastun
Bullet Train Zwiastun / Foto Prime: Sony Pictures, Columbia, 87North, CTB Inc., Hill District Media

“Puść w świat pokój, a wróci do ciebie”. To dumne hasło, wybrzmiewające ze zwiastuna filmu “Bullet Train”, jak ulał pasuje do obecnej sytuacji na Ukrainie. A właściwie chcielibyśmy, żeby pasowało. Widowiskowy film akcji z udziałem Brada Pitta oraz Sandry Bullock właśnie trafił do sieci i jedno jest pewne – na lipcową premierę warto czekać.

Bullet Train Zwiastun “pociągowego” filmu akcji z Bradem Pittem

Film “Bullet Train” nakręcony został przez Davida Leitcha – byłego eksperta od kaskaderstwa, który został wziętym reżyserem. Dorobek 46-latka zasilają takie przeboje, jak “Deadpool 2”, “Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw” oraz “Atomic Blonde”. Leitch to również producent wykonawczy serii o Johnie Wicku. Nowość od amerykańskiego reżysera zadebiutuje na ekranach kin już w połowie lipca 2022 roku.

Film “Bullet Train” toczy się w Japonii i opowie o pięciu zabójcach, którzy wkraczają na pokład superszybkiego pociągu osiągającego prędkość ponad 300 km/h. Podróż okaże się skrajnie niebezpieczna, a jej finał może przynieść szokujące niespodzianki. Ponoć widowisko inspirowane było “kolejowymi” akcyjniakami z lat dziewięćdziesiątych (jak “Speed: Niebezpieczna prędkość” czy “Liberator 2”).

Zwiastun ma formę krótkiego teasera. Kończy go ujęcie na pokrwawionego i poobijanego Brada Pitta, który siedzi wygodnie w pociągowym fotelu, o skwaszonej minie. W obsadzie znajdują się także Sandra Bullock, Michael Shannon, Aaron Taylor-Johnson, Joey King, Zazie Beetz, Brian Tyree Henry, Masi Oka i raper oraz wokalista Bad Bunny. Jednym z producentów “Bullet Train” jest Antoine Fuqua (“Do utraty sił”).

Scenariusz filmu napisał Zak Olkewicz – autor skryptu do netfliksowego slashera, “Ulicy Strachu – części 2: 1978”.

Bullet Train Zwiastun – wideo

Previous Article
AnnaLynne McCord List do Putina

AnnaLynne McCord żałuje, że nie jest matką Putina, bo wtedy nauczyłaby go miłości i pokoju

Next Article
Mój dług Premiera

Premiera w kinach: "Mój dług", dramat o życiu Sławomira Sikory

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share