Rebel Wilson wystąpi w sportowej komedii od Paramountu

Double Fault Rebel Wilson
Double Fault Rebel Wilson gwiazdą nowej komedii / Foto: instagram.com/rebelwilson

Rebel Wilson – która niedawno rozbawiła widzów do łez w komedii Netfliksa “Powrót do liceum” – znów będzie miała szansę dowieść swojego talentu komicznego. Gwiazda australijskiego pochodzenia dołączyła do obsady filmu “Double Fault”, który szykuje studio Paramount Pictures, i który będzie poruszał tematykę sportową.

Double Fault Rebel Wilson zagra tenisistkę?

W tym momencie fabuła filmu “Double Fault” trzymana jest jeszcze w tajemnicy – wiadomo jedynie, że będzie to komedia o tematyce związanej z tenisem. Jednym z producentów będzie Todd Garner, który wyprodukował też wspomniany już “Powrót do liceum” (obraz okazał się potężnym hitem na Netfliksie). Z kolei scenariusz napisali bracia Brian i Jim Kehoe. Panowie odpowiadają też za komedię “Strażnicy cnoty” (2018) z Johnem Ceną i Leslie Mann.

Paramount odpowiadał też za produkcję “Powrotu do liceum”. Nie ustalono jeszcze, kiedy ekipa filmowa wejdzie na plan zdjęciowy i kiedy mogłaby odbyć się premiera komedii “Double Fault”.

Dystrybucją filmu zajmie się Paramount Players.

W filmografii Rebel Wilson znajdują się takie tytuły jak seria “Pitch Perfect”, “Jojo Rabbit” Taiki Waititiego, “Sztanga i cash” czy “Jak urodzić i nie zwariować”.

Previous Article
Bang! Idris Elba

Idris Elba zagra w filmie Netfliksa od twórcy "Deadpoola 2"

Next Article
The Man in My Basement Willem Dafoe

Willem Dafoe w obsadzie "piwnicznego" dramatu "The Man in My Basement"

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share