“Smakosz 4” – pełny zwiastun. Creeper wrócił i jest głodny krwi

Smakosz 4 Zwiastun
Smakosz 4 Zwiastun (oficjalny) / Foto: Screen Media Films, Black Hangar, Orwo

Pierwszy teaser filmu “Smakosz 4” – a właściwie “Jeepers Creepers: Reborn” – ukazał się jesienią minionego roku. Później o projekcie słyszeliśmy niewiele, a jego premierę cały czas odsuwano w czasie. Teraz w sieci wylądował pełnoprawny, trwający dwie minuty zwiastun horroru. Nowa odsłona serii o Smakoszu trafi na ekrany jeszcze przed końcem 2022 roku.

Smakosz 4 Zwiastun nowej odsłony słynnej horrorowej serii

Akcja filmu “Jeepers Creepers: Return” toczy się w stanie Luizjana, gdzie odbywa się festiwal Horror Hound, dedykowany fanom grozy. Imprezę odwiedzają Chase (Imran Adams) i jego dziewczyna Laine (Sydney Craven), która na miejscu zaczyna doświadczać zagadkowych wizji – za ich sprawą zostaje jej przedstawiony Smakosz. Bohaterka poznaje mroczny sekret małej, południowej mieściny. Towarzyszy jej też silne poczucie zagrożenia. Okazuje się, że jest ono w pełni uzasadnione.

Poniżej obejrzycie oficjalny zwiastun wyczekiwanego horroru. Dystrybucją filmu w USA zajmie się studio Screen Media. Jest to koprodukcja trzech państw: Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii (gdzie kręcono materiały) oraz Finlandii.

“Smakosz 4” zaliczy swoją światową premierę już za dwa miesiące. Ogłoszono bowiem, że film trafi do dystrybucji ograniczonej na terenie USA już 19 września 2022. Między 19 a 21 września mają odbyć się “fanowskie eventy”, skierowane do miłośników serii o Creeperze. Premierowa emisja będzie miała miejsce na pokazach Fathom Events. Sprzedaż biletów rusza na początku sierpnia.

Nadal nic nie wiadomo o szerokiej dystrybucji filmu, choć serwis IMDb obstaje przy premierze przed końcem 2022 roku. Podaje też, że 17 listopada “Smakosz 4” ukaże się na rynku DVD/Blu-ray w Brazylii, choć te doniesienia nie zostały zweryfikowane. Nie wiadomo, kiedy film zobaczą polscy fani.

Film nakręcił Timo Vuorensola (“Iron Sky”), który zastąpił reżysera trzech poprzednich “Smakoszów” – budzącego spore kontrowersje Victora Salvę (oskarżanego o pedofilię). Planem Vuorensoli jest przygotowanie reboota, który da początek nowej trylogii. Wygląda na to, że niewiele będzie ona mieć wspólnego z oryginalnymi “Smakoszami”.

Scenariusz filmu napisał Sean Michael Argo, producentami są Jake Seal i nominowany do Oscara Michael Ohoven. Tytułowego Smakosza gra Jarreau Benjamin.

Previous Article
Halloween Ends Zwiastun

"Halloween Ends" - zwiastun slashera z Jamie Lee Curtis

Next Article
Najlepsze filmy sportowe na Netfliksie

Top 10: Najlepsze filmy sportowe na Netfliksie

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share