Shia LaBeouf jako Ojciec Pio w filmie Abla Ferrary – zdjęcia

Shia LaBeouf jako Ojciec Pio
Shia LaBeouf jako Ojciec Pio / Foto: Carte Blanche, Interlinea Films, Maze Pict., Capstone

Shia LaBeouf wcielił się w rolę, z którą do niedawna nikt go raczej nie utożsamiał – zagrał bowiem Ojca Pio. Ekscentryczny gwiazdor pojawił się w nowym filmie Abla Ferrary, twórcy takich dzieł jak “Zły porucznik” czy “Tommaso”. Do sieci wypłynęły pierwsze oficjalne zdjęcia z dramatu o słynnym, katolickim duchownym.

Shia LaBeouf jako Ojciec Pio – zdjęcia z filmu Abla Ferrary

Projekt “Padre Pio” znajduje się już na etapie postprodukcji i są szanse, że ukaże się w 2022 lub na początku 2023 roku. Scenariusz napisał Abel Ferrara we współpracy z Mauriziem Brauccim. Co ciekawe reżyser zajął się historią życia słynnego kapucyna już siedem lat temu, w dokumencie “Searching for Padre Pio”. Wiadomo, że fabularny projekt o Pio z Pietrelciny będzie toczył się wkrótce po zakończeniu I wojny światowej, w czasach młodości tytułowego bohatera. Zobaczcie pierwsze fotosy z filmu.

Ponoć Shia LaBeouf spędził kilka miesięcy zamknięty z innymi duchownymi w klasztorze – na tym polegały jego przygotowania do roli. Ferrara ujawnił, że w toku tego procesu aktor odkrył w sobie wiarę chrześcijańską.

“Padre Pio” to koprodukcja włosko-niemiecka. Za realizację dramatu odpowiadają wytwórnie Carte Blanche, Interlinea Films i Maze Pictures; dystrybucją zajmie się studio Capstone Global. Obsadę, poza LaBeoufem, zasilają także Cristina Chiriac, Marco Leonardi, Vincenzo Crea, Luca Lionello, Stella Mastrantonio, Anna Ferrara i Salvatore Ruocco.

W wywiadzie dla portalu “Il giorno” z czerwca tego roku Ferrara powiedział, że planuje udać się do Ukrainy, gdzie chciałby nakręcić film dokumentalny (w domyśle o wojnie z Rosją).

Shia LaBeouf pozostaje kontrowersyjną postacią w świecie showbiznesu: aresztowano go za picie alkoholu w miejscu publicznym i postawiono mu zarzuty nękania. Ponoć napastował też jedną ze swoich byłych partnerek.

Previous Article
Mickey Rourke

Mickey Rourke atakuje Toma Cruise'a: "Gra tę samą rolę od 35 lat"

Next Article
Orphan: First Kill Zwiastun

"Sierota 2" - oficjalny zwiastun i data premiery

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share