Taron Egerton spotkał się z ludźmi z Marvel Studios. Zagra Wolverine’a?

Taron Egerton jako Wolverine
Taron Egerton jako Wolverine? Nowe wieści w sprawie filmu z kanonu MCU / Foto: Wikimedia Comm.

Niedawno informowaliśmy o powstającej, nowej produkcji z kanonu MCU, której bohaterem będzie Wolverine. Plotki już od jakiegoś czasu wiążą z tym projektem nazwisko Tarona Egertona. Jak się okazuje doszło do spotkania aktora oraz przedstawicieli Marvel Studios.

Taron Egerton jako Wolverine w nowym filmie? Wszystko na to wskazuje

Taron Egerton oficjalnie potwierdził, że wziął udział w spotkaniu z ludźmi ze studia Marvela oraz z samym Kevinem Feige’em (prezesem firmy). Celem rozmowy był nadchodzący filmowy projekt, którego bohaterem będzie Wolverine – członek X-Menów o nadludzkiej sile, kondycji i zręczności. By wystąpić w tej roli, trzeba wykazać się nie lada sprawnością i warunkami fizycznymi. Zdaje się, że 32-letni Egerton jest dobrym kandydatem do występu w filmie.

Dziennikarzom “The New York Times” Egerton wyznał: “Byłbym podekscytowany (tworząc tę rolę – przyp.), ale miałbym też swoje obawy, bo Hugh Jackman jest wręcz utożsamiany z Wolverine’em. Ciężko byłoby komuś innemu powtórzyć tę rolę.”

Egerton dodał, że ma nadzieję, iż Marvel faktycznie da mu szansę zabłysnąć w swoim szykowanym filmie. Oczywiście kandydaci do kreacji są też inni i obecnie nie podjęto żadnej ostatecznej decyzji w sprawach castingowych.

Jackman debiutował jako Wolverine w filmie o X-Menach z 2000 roku. Później powtórzył swoją kreację blisko tuzin razy – w rolach głównych, rolach cameo, a także w ujęciach archiwalnych w filmach.

Kiedy na początku roku pojawiały się wczesne plotki, że Marvel rozpatruje Egertona jako kandydata do roli Wolverine’a, gwiazdor przyznał, że jest zaszczycony i dodał: “Przyjąłbym propozycję. To dokładnie tak samo, jakby zaoferowano mi rolę Bonda. Wystąpiłbym przed olbrzymią widownią, to niesamowite. Produkcje Marvela to najchętniej oglądane filmy świata.”

Innym aktorem wiązanym z projektem MCU jest Tom Hardy.

Previous Article
Zabójcza broń 5

Nowe wieści w sprawie "Zabójczej broni 5". Zdjęcia mają wystartować "wkrótce"

Next Article
Apokawixa Zwiastun

WIDEO: "Apokawixa" - pierwszy polski horror o zombie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share