John Krasinski producentem filmu poprzedzającego akcję “Dziecka Rosemary”?

Apartment 7A
Apartment 7A to prequel Dziecka Rosemary? / Foto: William Castle Prod., Paramount

Jakiś czas temu głośno było o projekcie “Apartment 7A”. Zdjęcia do tego filmu zostały ukończone i wiadomo, że jednym z jego producentów jest John Krasinski (pamiętny Jim z sitcomu “Biuro”). Choć fabuła owiana jest tajemnicą, niektóre portale wiążą ten horror z pewnym klasykiem Romana Polańskiego sprzed lat.

Apartment 7A to prequel Dziecka Rosemary?

Plotka głosi, że “Apartment 7A” to w istocie prequel satanistycznego filmu grozy “Dziecko Rosemary”. Oryginał z Mią Farrow opowiadał o młodej kobiecie, która zamieszkuje w nowojorskim apartamentowcu. Ciężarna bohaterka zaczyna doświadczać straszliwych snów i czuje, że jest prześladowana przez złowrogie siły – a także upiornych sąsiadów. Serwis “Bloody Disgusting” twierdzi, że projekt, za którym stoi John Krasinski oraz klasyk Polańskiego są ze sobą powiązane.

Ponoć “Apartment 7A” to prequel “Dziecka Rosemary”. Ten fakt miał zostać utrzymany w tajemnicy, ale najwyraźniej wieści wyciekły do sieci. Nowy horror opowie o kobiecie, która była lokatorką mieszkania, do którego po latach wprowadza się grana przez Farrow bohaterka. Z projektem “Apartment 7A” wiązani są m.in. tacy aktorzy jak Julia Garner, Dianne Wiest, Marli Siu, Nikkita Chadha, Rosy McEwen i Anton Blake Horowitz. Kevin McNally zagra Romana Castaveta, Amy Leeson – Rosemary Woodhouse (w oryginale postać odegrała Farrow), a Scott Hume – Guya Woodhouse’a.

Za reżyserię “Apartment 7A” odpowiada Natalie Erika James – twórczyni dobrze ocenionego horroru “Relikt” z 2020 roku. Producentami widowiska są Krasinski, Brad Fuller, Michael Bay, Andrew Form i Allyson Seeger. Za realizację odpowiadają studia Sunday Night i Platinum Dunes (które w przeszłości zrealizowało m.in. remaki “Piątku, trzynastego” i “Teksańskiej masakry piłą mechaniczną”). “Apartment 7A” zostanie wprowadzony do amerykańskich kin przez Paramount Players.

Czytaj też: “Abandoned” – recenzja. Emma Roberts w horrorze o mrocznej stronie macierzyństwa

Previous Article
Tajemnica Brokeback Mountain

Heath Ledger bronił "Tajemnicy Brokeback Mountain" do ostatku sił. Był sojusznikiem osób LGBTQ

Next Article
Tytus Romek i A'Tomek

"Tytus, Romek i A'Tomek" - powstaną dwie ekranizacje kultowego komiksu

Related Posts
Filmy sportowe, które trzeba znać
Więcej

Filmy sportowe, które trzeba znać

Przygotowaliśmy 3 propozycje filmów, które absolutnie każdy fan zmagań sportowych powinien zobaczyć. Różne historie łączy zacięta rywalizacja, mocne…
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share