Pierwszy zwiastun “Hokus pokus 2”: powrót ikonicznych wiedźm

Hokus pokus 2 Zwiastun
Hokus pokus 2 Zwiastun filmu (teaser) / Foto: Walt Disney Pictures, Disney+, David Kirschner Prod.

Tuż przed najbliższym halloween do życia przywrócone zostaną trzy żywe legendy – to siostry Sanderson, bohaterki filmu “Hokus pokus 2”. Bette Midler, Sarah Jessica Parker i Kathy Najimy wracają w swoich ikonicznych rolach sprzed blisko trzydziestu lat. Na kanale Walt Disney Studios w serwisie YouTube pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji. Będzie się działo.

Hokus pokus 2 Zwiastun filmu (teaser)

Klip promocyjny na YouTubie to teaser filmu. Zaczyna się on od sceny z udziałem licealistek, które odprawiają zaklęcie. Wkrótce później rozstępuje się ziemia i w domyśle na jej powierzchnię wydostają się trzy złowrogie czarownice – siostry Sanderson. W ostatnim ujęciu z krótkiego zwiastuna bohaterki biorą udział w halloweenowym festynie. Zapytane, czy szukają sceny, na której miałyby wystąpić, odpowiadają: “zawsze”.

“Hokus pokus 2” zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ już 30 września. Serwis dostępny jest w Polsce od połowy czerwca, więc premiera w naszym kraju jest niemal w stu procentach pewna. Film zapowiadany jest przez Disneya jako “upiorny sequel halloweenowego klasyku”. Wszyscy pokładają w nim wielkie nadzieje, ale powrót tercetu głównych aktorek uspokaja – z nimi na pokładzie kontynuacja musi się udać. Midler, Parker i Najimy stworzyły w pierwszym “Hokus pokus” role absolutnie ikoniczne. Cała trójka była zresztą za swoją pracę przy filmie nominowana do nagrody Saturna.

Reżyserką “Hokus pokus 2” jest Anne Fletcher, a za produkcję odpowiadają m.in. Adam Shankman i David Kirschner. W obsadzie, poza “czarującym” tercetem, znajdują się też Doug Jones, Sam Richardson, Whitney Peak, Lilia Buckingham, Belissa Escobedo i Froy Gutierrez. Fabuła filmu prezentuje się następująco:

– Minęło dwadzieścia dziewięć lat, odkąd ostatnio przywołano siostry Sanderson z ich grobów. Niestety, splot zdarzeń powoduje, że wiedźmy znów wybierają się na polowanie – muszą dorwać dziecko z miasteczka Salem, by przeżyć. Trzy uczennice liceum próbują powstrzymać je, zanim Salem pogrąży się w wiecznym chaosie. Wszystko to dzieje się, oczywiście, w najupiorniejszą noc roku – halloween.

Czytaj też: Plotka – Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu “Hokus pokus 2”

Zobaczcie też świeżo udostępniony w mediach społecznościowych plakat promujący film “Hokus pokus 2”:

Previous Article
Christian Bale powróci jako Batman

Christian Bale ponownie w roli Batmana? Szczegóły "paktu" aktora z Nolanem

Next Article
Chris Hemsworth o nagiej scenie

Chris Hemsworth o nagiej scenie z "Thora 4": "To dla mnie spełnienie marzeń"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share