Groot bohaterem serialu Disney+. Data premiery, plakat promocyjny

I Am Groot Data premiery
I Am Groot Data premiery serialu / Foto: Marvel, Disney

Fani “Strażników Galaktyki”, a zwłaszcza drewnianego kosmity przemawiającego głosem Vina Diesela – mamy dobre wieści. Groot, o którym mowa, doczeka się serialu telewizyjnego na platformie Disney+. Pojawił się promocyjny plakat, który jest uroczy i odkrywa datę premiery. Ta nadejdzie szybko!

I Am Groot Data premiery serialu z Vinem Dieselem

Wytwórnia Marvel Studios przygotowała animowany serial “I Am Groot”, którego bohaterem będzie tytułowy Groot jeszcze jako dziecko. Na promocyjnym posterze widzimy słodkiego kosmitę, który uprawia “smażing” pod lampą, rzucającą sztuczne światło. Leży na ręczniku z drinkiem u swego drewnianego boku, słucha muzyki z walkmana, ma na sobie ciemne okulary. Najważniejsza jest jednak data premiery ujawniona na plakacie. Serial ukaże się już 10 sierpnia tego roku. Czeka nas gorące lato?

Na stronie Marvela podano informacje o fabule serialu, który ma opowiedzieć o młodzieńczych latach Groota. W serialu poznamy lata, kiedy Groot “dorasta i pakuje się w tarapaty pomiędzy gwiazdami”.

Vin Diesel powtórzy rolę głosową, wcielając się w Groota. Odcinek pilotażowy, który zadebiutuje 10 sierpnia, wyreżyserowała Kirsten Lepore. Nie wiadomo, ile odcinków ma liczyć serial. Twórcą produkcji jest Ryan Little, producentami wykonawczymi są James Gunn, Kevin Feige i Louis D’Esposito.

Groot to, oczywiście, postać z komiksów Marvela stworzona między innymi przez Stana Lee. Jest on kosmicznym stworzeniem łudząco podobnym do drzewa. Pierwotnie miał być groźnym najeźdźcą – co trudno sobie wyobrazić, oceniając jego uroczą aparycję. Do zdolności Groota należą manipulacja rozmiarem, nadnaturalna siła, kontrola roślin czy umiejętność samoleczenia.

Bohater pojawił się w filmach “Strażnicy Galaktyki” (2014), “Strażnicy Galaktyki vol. 2” (2017), “Avengers: Wojna bez granic” (2018) oraz “Avengers: Koniec Gry” (2019). Tytułowy zwrot z serialu – “Jestem Groot!” – stał się memem internetowym.

Previous Article
MTV Movie & TV Awards 2022

Rozdano nagrody MTV Movie & TV Awards. Triumfują "Euforia" i "Spider-Man"

Next Article
Krzyk 6 Neve Campbell

Neve Campbell nie wróci jako Sidney Prescott w "Krzyku 6". Poszło o gażę

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share