Plotka: Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu “Hokus pokus 2”

Hokus pokus 2 Christina Aguilera
Hokus pokus 2 Christina Aguilera wiązana z projektem Disneya / Foto Prime Movies: YouTube.com – kanał Christiny Aguilery

Tej jesieni fanów kultowego “Hokus pokus” oraz laureatki nagród Grammy Christiny Aguilery może czekać nie lada niespodzianka. W sieci pojawiły się plotki, że artystka może być powiązana z sequelem filmu.

Hokus pokus 2 Christina Aguilera wiązana z projektem Disneya

Christina Aguilera nazywana bywa czasem muzyczną “królową halloween“. Wokalistka wielokrotnie deklarowała, że to jej ulubione święto w roku, a w ostatnich latach nagrała dwa utwory o tematyce halloweenowej. Pierwszy to “Haunted Heart”. Zabarwiony bluesem i jazzem, inspirowany twórczością Billie Holiday kawałek promował animację “Rodzina Addamsów” (2019) i był potem nominowany do nagrody Hollywood Music in Media w kategorii najlepsza piosenka oryginalna z filmu animowanego.

Jesienią ubiegłego roku ukazał się kolejny utwór Aguilery, tym razem na soundtrack z “Rodziny Addamsów 2”. Stanowił uwspółcześnioną wariację pamiętnego motywu muzycznego z serialu o upiornych bohaterach.

Teraz w sieci pojawiły się plotki, że Aguilera szykuje kolejny halloweenowy projekt. Na jednym z twitterowych profili (który rzekomo ma VIP-owskie powiązania z artystką i jej managementem) napisano: “W tym roku «królowa halloween» powróci w wielkim stylu!”

Plotki są dwie: Aguilera mogła nagrać album o tematyce halloweenowej lub po prostu jedną piosenkę – ponoć właśnie na rzecz “Hokus pokus 2”. Już w pierwszym filmie z 1993 roku znalazł się quasi-popowy utwór “Come Little Children”, śpiewany przez Sarah Jessicę Parker. Czy to jego cover usłyszymy w sequelu?

Spekulacje podsycają też komentarze dziennikarza muzycznego Marka Sundstroma, związanego z ABC News, a w przeszłości z portalami Fuse TV oraz PopCrush.

“Hokus pokus 2” ukaże się na platformie Disney+ w październiku tego roku. W filmie wracają Parker, Bette Midler i Kathy Najimy. Występ Aguilery na soundtracku miałby sens, bo artystka od najmłodszych lat związana jest z koncernem disnejowskim. W 2019 roku otrzymała nawet nagrodę Disney Legend jako wokalistka szczególnie zasłużona dla korporacji The Walt Disney Company.

Previous Article
Rebel Moon Zdjęcia z planu

Zack Snyder potwierdził, że wystartowały zdjęcia do "Rebel Moon". Zobacz materiały z planu

Next Article
Wednesday Christina Ricci

Premiera "Wednesday" coraz bliżej. Christina Ricci zakończyła prace na planie

Related Posts
Total
0
Share