Plotka: Christina Aguilera nagra piosenkę na soundtrack filmu “Hokus pokus 2”

Hokus pokus 2 Christina Aguilera
Hokus pokus 2 Christina Aguilera wiązana z projektem Disneya / Foto Prime Movies: YouTube.com – kanał Christiny Aguilery

Tej jesieni fanów kultowego “Hokus pokus” oraz laureatki nagród Grammy Christiny Aguilery może czekać nie lada niespodzianka. W sieci pojawiły się plotki, że artystka może być powiązana z sequelem filmu.

Hokus pokus 2 Christina Aguilera wiązana z projektem Disneya

Christina Aguilera nazywana bywa czasem muzyczną “królową halloween“. Wokalistka wielokrotnie deklarowała, że to jej ulubione święto w roku, a w ostatnich latach nagrała dwa utwory o tematyce halloweenowej. Pierwszy to “Haunted Heart”. Zabarwiony bluesem i jazzem, inspirowany twórczością Billie Holiday kawałek promował animację “Rodzina Addamsów” (2019) i był potem nominowany do nagrody Hollywood Music in Media w kategorii najlepsza piosenka oryginalna z filmu animowanego.

Jesienią ubiegłego roku ukazał się kolejny utwór Aguilery, tym razem na soundtrack z “Rodziny Addamsów 2”. Stanowił uwspółcześnioną wariację pamiętnego motywu muzycznego z serialu o upiornych bohaterach.

Teraz w sieci pojawiły się plotki, że Aguilera szykuje kolejny halloweenowy projekt. Na jednym z twitterowych profili (który rzekomo ma VIP-owskie powiązania z artystką i jej managementem) napisano: “W tym roku «królowa halloween» powróci w wielkim stylu!”

Plotki są dwie: Aguilera mogła nagrać album o tematyce halloweenowej lub po prostu jedną piosenkę – ponoć właśnie na rzecz “Hokus pokus 2”. Już w pierwszym filmie z 1993 roku znalazł się quasi-popowy utwór “Come Little Children”, śpiewany przez Sarah Jessicę Parker. Czy to jego cover usłyszymy w sequelu?

Spekulacje podsycają też komentarze dziennikarza muzycznego Marka Sundstroma, związanego z ABC News, a w przeszłości z portalami Fuse TV oraz PopCrush.

“Hokus pokus 2” ukaże się na platformie Disney+ w październiku tego roku. W filmie wracają Parker, Bette Midler i Kathy Najimy. Występ Aguilery na soundtracku miałby sens, bo artystka od najmłodszych lat związana jest z koncernem disnejowskim. W 2019 roku otrzymała nawet nagrodę Disney Legend jako wokalistka szczególnie zasłużona dla korporacji The Walt Disney Company.

Previous Article
Rebel Moon Zdjęcia z planu

Zack Snyder potwierdził, że wystartowały zdjęcia do "Rebel Moon". Zobacz materiały z planu

Next Article
Wednesday Christina Ricci

Premiera "Wednesday" coraz bliżej. Christina Ricci zakończyła prace na planie

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share