Chris Hemsworth o nagiej scenie z “Thora 4”: “To dla mnie spełnienie marzeń”

Chris Hemsworth o nagiej scenie
Chris Hemsworth o nagiej scenie z filmu Thor: Miłość i grom / Foto: Marvel, Walt Disney Studios Motion Pictures

Czy Chris Hemsworth to ekshibicjonista? Zapewne nie, ale można odnieść takie wrażenie po jego ostatniej wypowiedzi dla serwisu “Variety”. Aktor odniósł się do słynnej już sceny ze zwiastuna “Thora 4”, w której pojawia się kompletnie nagi. Co sądzi o tej sekwencji i o własnym ciele?

Chris Hemsworth o nagiej scenie z filmu Thor: Miłość i grom

Jedno jest pewne: Chris Hemsworth ewidentnie jest zadowolony ze swojej sylwetki. Biorąc pod uwagę, że może pochwalić się muskulaturą godną kulturysty, nie powinno to specjalnie dziwić. W trailerze “Thora 4” pojawia się scena z Hemsworthem, który zostaje całkowicie obnażony. Dla aktora wyraźnie był to ważny moment jego kariery. Co powiedział o tej sekwencji dziennikarzom “Variety”?

— “Tworzenie” tej sceny (budowanie masy mięśniowej – przyp.) trwało dziesięć lat. To dla mnie trochę spełnienie marzeń. Kiedy pierwszy raz wcieliłem się w Thora, zdjąłem koszulkę i pomyślałem sobie: “Wiecie, co osłodzi tę scenę? Za około dekadę od teraz zrzucę z siebie wszystkie ciuchy”.

Reżyser filmu “Thor: Miłość i grom”, Taika Waititi, przyznał, że jest pod olbrzymim wrażeniem kondycji fizycznej Hemswortha i wie, że widzom również bardzo ona imponuje. “Stwierdziliśmy, że to ciało trzeba pokazać. Chris tak ciężko nad nim pracuje, trzeba je zaprezentować w pełnej krasie. Nie ma sensu zakrywać go kostiumami i peleryną, to nie jest fair wobec widzów” – tłumaczy Waititi.

Czytaj też: Thor okaże się biseksualny? Romantyczna scena z udziałem Chrisa Hemswortha i Chrisa Pratta

Zabawną anegdotę z planu przytoczył też operator zdjęć, Barry Baz Idoine, który powiedział: “Naprawdę ciężko było sfilmować nagi tyłek Chrisa Hemswortha. Nikt nie koncentrował się na swojej pracy, nikt nie chciał jej wykonać, wszyscy, jak zahipnotyzowani, spoglądali na te pośladki. To było prawdziwe wyzwanie.”

“Thor: Miłość i grom” ukaże się na ekranach polskich kin już za około tydzień, 8 lipca. Film został już obejrzany przez niektórych szczęśliwych krytyków i zebrał bardzo pozytywne, przedpremierowe recenzje. Niektórzy opiniodawcy uznali, że jest “rozbrajająco śmieszny” i “pełen serca”. W sequelu, poza Hemsworthem, grają m.in. Russell Crowe, Natalie Portman, Tessa Thompson, Dave Bautista, Chris Pratt, Christian Bale i Karen Gillan.

W oficjalnym zwiastunie filmu scena z udziałem nagiego Thora rozpoczyna się około pierwszej minuty i pięćdziesiątej piątej sekundy:

Previous Article
Hokus pokus 2 Zwiastun

Pierwszy zwiastun "Hokus pokus 2": powrót ikonicznych wiedźm

Next Article
The Most Dangerous Game Zwiastun

Van Dien, Berenger i Dern w remake'u "The Most Dangerous Game"

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share