Karen Gillan o nowej odsłonie “Jumanji”. Kiedy można spodziewać się sequela?

Karen Gillan
Karen Gillan o sequelu Jumanji / Foto: Columbia, Sony

Dwie ostatnie odsłony przygodowej serii “Jumanji” okazały się przebojami kinowymi – zarobiły, kolejno, 960 i 800 mln dolarów. Kiedy możemy spodziewać się nowej części “Jumanji”? Na to pytanie odpowiada aktorka Karen Gillan.

Karen Gillan na temat sequela Jumanji. Kiedy się ukaże?

Karen Gillan wystąpiła w dwóch odsłonach “wznowionej” serii “Jumanji”: “Przygodzie w dżungli” (2017) oraz “Następnym poziomie” (2019). Filmy ukazały się w odstępie około dwóch lat, przez co wielu fanów niecierpliwi się, czekając na kolejny sequel. Okazuje się, że kontynuacja nie ukaże się prędko.

34-letnia aktorka szkockiego pochodzenia rozmawiała ostatnio z dziennikarzem portalu “The Hollywood Reporter”, promując swój najnowszy film (thriller “Dual”). Została zapytana, kiedy fani serii doczekają się nowego “Jumanji”. Oto, co odpowiedziała:

— Sama nie wiem. Myślę, że będziemy pracować przy kolejnej odsłonie serii, ale pozostaje jedno pytanie: kiedy to nastąpi. Tego nie wie obecnie chyba nikt.

Uwagę zwraca słowo-klucz: “chyba”. Teoretycznie o tym, że film powstanie, wiemy już od marca 2020 roku, kiedy reżyser Jake Kasdan wyjawił, że znajduje się on na wczesnym etapie przygotowań. Jednocześnie od dłuższego czasu nie pojawiły się w sieci żadne nowiny – castingowe, produkcyjne, fabularne. Na razie sequel “Jumanji” nie wydaje się priorytetem dla wytwórni Sony i Columbia Pictures. Jeszcze kilka miesięcy temu winą za taki stan rzeczy można było obarczyć pandemię COVID-19 i surowe przepisy sanitarne.

O sequelu wypowiedział się jedynie producent Hiram Garcia, który zdawkowo wyjawił, że będzie on “lepszy niż poprzednie części cyklu”.

Previous Article
Black Site Zwiastun

ZWIASTUN: Film akcji "Black Site" z Jaiem Courtneyem i Jasonem Clarke'iem

Next Article
Wybieraj albo umieraj Recenzja

„Wybieraj albo umieraj” – recenzja horroru Netfliksa z gwiazdorem „Sex Education” w roli głównej

Related Posts
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Ads Blocker Detected!!!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam :(

Uprzejmie prosimy o wsparcie nas poprzez wyłączenie blokad reklam.

 

Dziękujemy i życzymy miłej lektury :)

Total
0
Share